Šilutės seniūnaičiu ir vėl išrinktas Aleksas Kvederis

2015-05-27, Karolina KIRTIKLYTĖ

Gegužės 21 dieną Šilutės seniūnijoje vyko seniūnaičių rinkimai. Savo kandidatūrą buvo iškėlęs vienas kandidatas – UAB  „Šilutės būstas“ vadovas Aleksas Kvederis. Tuo metu dar ėjęs Šilutės seniūnaičio pareigas Šilutės Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Liutauras Indriuška lyg ir nebuvo įvardinęs, jog norėtų likti šiame poste dar vienai kadencijai. Tiesa, rinkimų dieną jis vis dėlto pareiškė norą vėl būti seniūnaičiu. Tačiau, pasak A. Kvederio, didelio palaikymo jis nesulaukė. Už jį balsavo vos 2 gerbėjai.

Seniūnaitis visomis jėgomis imsis naujų darbų

Šilutės seniūnaitis ir naujas, ir tuo pačiu – jau visiems gerai pažįstamas, ne pirmą kartą ragaujantis šios duonos. Tai – UAB „Šilutės būstas“ vadovas Aleksas Kvederis. „Nenoriu žadėti to, ko nepadarysiu. Tuščiais pažadais tikrai nesišvaistau. Tai, kad tapau seniūnaičiu, nieko nekeičia. Kaip buvau UAB „Šilutės būstas“ vadovas ir dirbau dėl mūsų miestelėnų, taip toliau ir bus. Dar nespėjęs tapti seniūnaičiu jau penktadienį sulaukiau skambučio dėl pagalbos, šeštadienį mieste mane užkalbino dar vienas šilutiškis su prašymu padėti, tad šiandien, pirmadienį, seniūnijoje jau palikau keletą parašytų prašymų“, - sakė A. Kvederis. Naujai išrinktas seniūnaitis patikino, jog ir toliau gerins šilutiškių gyvenimą, gražins patį miestą. „Jubiliejinio gimtadienio proga miestui padovanojome pagrindinėje gatvėje iki šiol tebesančius suolelius, Liepų gatvės alėjai – vaikų žaidimų aikštelę, visada prisidedame prie visų organizuojamų švenčių. Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį Jaunimo alėjos gyventojams padovanojome gražią, sutvarkytą krepšinio aikštelę. Šią vasarą prisidėsime prie naujų vaikų žaidimų aikštelių įrengimo gyvenamuosiuose mikrorajonuose. Tikrai stengiamės, kad mūsų Šilutė būtų graži, o miestelėnai – laimingi“, - džiaugėsi UAB „Šilutės būstas“ vadovas.

Džiaugsmą temdo politiniai žaidimai?

„Perskaičiau viename internetiniame puslapyje esantį straipsnį ir, žinokit, pakraupau. Kodėl viską yra bandoma supolitinti, apjuodinti? Tekste buvo paminėta, kad mane išrinkti atėjo UAB „Šilutės būstas“, UAB „Šilutės vandenys“ ir UAB „Šilutės komunalininkas“ kolektyvai. Paminėta ir viena politinė partija. Negi taip saviems politikams yra daroma reklama? Aš esu žmogus, nepriklausantis jokiai politinei partijai, tad manęs politiniai žaidimai visiškai nedomina. Galiu drąsiai pareikšti – visa tai, kas buvo parašyta, yra  grynų gryniausias melas. Manęs palaikyti atėjo šilutiškiai, jie tą darė laisva valia. Aš nė vieno neprašiau, jog ateitų manęs palaikyti. Kodėl niekas nerašo, kas vyko prieš dvejus metus? Kokie ten politiniai žaidimai buvo surengti. Apie tai nutylima, o apie skaidrų balsavimą parašė kaip apie baisiausią dalyką. Noriu pasakyti, jog man tikrai gėda ir nemalonu dėl išvardintų įstaigų darbuotojų. Jie, atėję kaip paprasti miestelėnai, mano manymu, liko apjuodinti. Kodėl? Tikrai nesuprantu to“ , - pokalbio pabaigoje sakė seniūnaitis A. Kvederis.

Pamėginome susisiekti su  UAB „Šilutės vandenys“ vadovu Alfredu Markvaldu bei UAB „Šilutės komunalininkas“ vadovu Audriumi Benkunsku ir paklausti, ar tiesa, kad jie surinko visus darbuotojus, kad šie prabalsuotų už naująjį seniūnaitį A. Kvederį. Su A. Markvaldu susisiekti nepavyko, o A. Benkunskas  „Šilokarčemos“ korespondentei telefonu pasakė, jog iš to nedaro didelės tragedijos. „Nereikia kreipti dėmesio į tokius dalykus. Jei atvirai, iš mano vadovaujamos įstaigos salėje sėdinčius radau tik du žmones. Nei aš jiems ką sakiau apie šiuos rinkimus, nei agitavau – jie atėjo laisva valia. Atvirai sakau, net maloniai nustebau juos ten pamatęs. Aš ir pats ten ėjau kaip eilinis šilutiškis. Man taip pat įdomu, kodėl per praeitus rinkimus niekas neparašė apie ten vykusius politinius žaidimus?“ - retoriškai klausė A. Benkunskas.

Nepaisant visų nesklandumų, temdančių naujo seniūnaičio darbų pradžią, tikimės, kad A. Kvederis stengsis dirbti dėl visų mūsų gerovės, būti kuo arčiau žmogaus. Tada ir mes visi labiau mylėsime savo miesto valdžią. 


Straipsnio komentarai

SILUTISKIS2015-08-30
MATYT PINIGYCIU YRA NEMAZAI,MATOSI PAGAL DVIRACIO KAINA.TIK KLAUSIMAS AR JIS BUVO TOKS JAU REIKALINGAS ?tARNYBINIU TRANSPORTU VISVIEN TIKRU TIKRIAUSIAI NAUDOJASI.iR KAS GALETU TAI PANEIGTI.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.........2015-05-30
Cha cha cha Komentaras patinka Komentaras nepatinka