Daržinėje ant šieno prievarta pradėta meilė baigėsi areštinėje

2015-05-27, Stasys BIELSKIS

Praėjusi savaitė buvo kupina pačių įvairiausių įvykių – žaginimų, vagysčių ir, kaip niekada daug, smurto prieš dailiosios lyties atstoves atvejų. Nustebino ir moters poelgis, kai ji siūlė pareigūnui kyšį, nors jokio nusikaltimo nebuvo padariusi.

Gegužės 24-osios naktį 35-erių moterį daržinėje, esančioje Kintų seniūnijos Mockių kaime, 54 metų vyras, panaudodamas fizinį smurtą prieš moters valią, ją išžagino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Dabar galės tenkintis meile valdiškam maistui ir tvarką prižiūrinčiais pareigūnais...

Tik dabar į policiją kreipėsi 81 metų moteris, kuri pasiskundė, kad prieš mėnesį, balandžio 24-ąją, apie 19 val., vyras, pasinaudodamas 81-erių metų amžiaus moters apsvaigimu nuo alkoholio, mėgino ją išžaginti. Tai atsitiko bute, esančiame Kintų seniūnijos Lankupių kaime.

Policija pranešė dar apie du pasikėsinimo išžaginti senutes atvejus. Gegužės 18-ąją, apie 14 val., moterį, gimusią 1933 metais, miškelyje Šilutėje, netoli Nemuno gatvės, užpuolė nepažįstamas vyriškis, kuris moteriai trenkė per galvą plastikiniame maišelyje suvyniotu kietu daiktu taip jai sukeldamas fizinį skausmą. Po to nepažįstamas vyras pabėgo.

Tą pačią dieną, apie 16 val. 30 min., moterį, gimusią 1927-aisiais, tame pačiame miškelyje, užpuolė nepažįstamas vyriškis, kuris, suėmęs už kaklo bei plaukų, nutempė ją į šoną ir mėgino išprievartauti.

Tauragės ir Šilutės policijos pareigūnai operatyviai išaiškino 67 metų vyriškį, užpuolusį kelias senoles. Turėdami duomenų apie vyro išvaizdą, pareigūnai ilgai netruko, kol įtariamąjį surado. Paaiškėjo, kad 67 metų vyriškis policijai jau buvo žinomas ir anksčiau. Dar visai neseniai grįžęs iš įkalinimo įstaigos vyras, teistas už įvairius plėšimus, nusprendė pakeisti nusikalstamos veikos pobūdį – į maišelį įdėjęs kietus daiktus, lyg taip siekdamas nuslėpti savo piršto antspaudus, jis mėgino smūgiais apsvaiginti miško taku einančias moteris ir taip jomis pasinaudoti. Laimei, sulaikytasis rimtesnės žalos nukentėjusiosioms nepadarė.

Dėl šitų nusikaltimų pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamajam už pasikėsinimą išžaginti gresia laisvės atėmimas iki 7 metų.

Moteriai – plaktuku per galvą

Vidury baltos dienos, apie 15 val., 45-erių vyras kieme, esančiame Šylių kaime, naudojo fizinį smurtą prieš 57 metų sugyventinę suduodamas kumščiu du smūgius į moters kairiąją akį. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Vis dėlto vyras sulaikytas.

Kitas vyriškis Šilutėje, sodų bendrijoje, irgi naudojo fizinį smurtą prieš savo 69 metų sugyventinę. Vyras moteriai plaktuku trenkė per galvą. Po medicininės apžiūros nukentėjusiajai skirtas ambulatorinis gydymas, o „drąsuolis“ vyras pabėgo iš namų...

Gegužės 24-ąją policijoje gautas pranešimas, kad neva laimingų penkioliktukų (2015 m. gegužės 15 d., 15 val.) derinio metu vyras namuose, esančiuose Traksėdžių kaime, naudojo fizinį smurtą prieš 64 metų žmoną. Rankos kumščiu trenkė jai į galvą, krūtinę, nugarą, kojomis spardė nugarą ir nukentėjusiosios kojas, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas.

Būta ir kitokių muštynių bei grasinimų. Vėlų vakarą į 48 metų vyriškio, gyvenančio šalia Žemaičių Naumiesčio, Vanagių kaime, namus atėję du vyrai jį sumušė. Nukentėjusiajam nustatyti trys nosies kaulo lūžiai, jis gydomas ambulatoriškai.

Gegužės 18-ąją policija gavo pareiškimą, kad gegužės 17-ąją, apie 21 val. 10 val., vyras kieme, esančiame Žemaičių Naumiestyje, Žaliojo kalno gatvėje, grasino moteriai, gimusiai 1975 metais, padegti jos namus už tai, kad ši pranešė policijai apie jo sukeltą eismo įvykį.

Vagystės, vagystės...

Gegužės 19 dieną Šilutės policijoje gautas pareiškimas, kad balandžio 27-ąją, laikotarpyje nuo 10 iki 11 val., banko savitarnos skyriuje, esančiame Šilutėje, Lietuvininkų gatvėje, 51-erių metų vyras bandė įnešti pinigus į savo banko sąskaitą, tačiau operacijai užstrigus jis nuėjo į banką prašyti pagalbos. Grįžus atgal prie bankomato nepažįstama moteris vyrui padavė jo banko kortelę, kurią grąžino bankomatas. Pinigų bankomatas negrąžino, į sąskaitą jie įnešti nebuvo. Vėliau paaiškėjo, kad pinigus bankomatas grąžino kartu su kortele ir ten buvusi moteris galimai juos pavogė.

Gegužės 22-osios rytą, apie 8 val., vyras, gimęs 1949 metais, pastebėjo, kad kieme, esančiame Grabupių kaime, Vingio gatvėje, nuo ten stovėjusio automobilio „Ford Mondeo“ buvo numontuoti ir pavogti trys ratai. Nuostolis – 519 eurų.

Tą pačią dieną, apie 16 val. 30 min., Šilutėje gyvenanti 55 metų moteris pastebėjo, kad iš sodo namelio buvo pavogta savaeigė benzininė žoliapjovė. Nuostolis – 130 eurų.

Laikotarpyje nuo gegužės 20 dienos, apie 20 val., iki gegužės 21-osios, apie 4 val. 30 min., 49 metų moteris pastebėjo, kad iš kieme, esančiame Šilutėje, Laisvės alėjoje, stovėjusio automobilio „Volkswagen Passat“ buvo pavogtas elektrinis kampinis šlifuoklis BOSH. Nuostolis – 200 eurų.

70 metų moteris pastebėjo, kad Šilutės turgavietėje pavogti du jos mobiliojo ryšio telefonai „Nokia“, kurie buvo padėti ant daiktų vežimo. Nuostolis – 169 eurai.

Kiti įvykiai

Gegužės 20-osios rytą, apie 7 val. 50 min., moteris, gimusi 1958 metais, siekdama išvengti patikrinimo pagal gautą anoniminį skundą dėl cigarečių su rusiškomis banderolėmis laikymo, pareigūnui siūlė 50 eurų kyšį. Moters namuose cigarečių nerasta.

Gegužės 19 dieną, apie 14 val. 20 min., namuose Rusnėje, Nemuno gatvėje, rastas vyro, gimusio 1938 metais, kūnas be išorinių smurto požymių.

 

 

 


Straipsnio komentarai

.2015-05-27
Asilas tas kuris taip daro.kai sperma smegenis spaudzia nebezino ka daro. O dabar kai gaus metuku tai supras. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?