Trečiadienio horoskopas – gegužės 27 d.

2015-05-27, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Violetinis laukas
„Fotolia“ nuotr. / Violetinis laukas

Lengva ristele bėgame per savaitės dienas ir skaitome trečiadienio horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Geriausias dienos pasirinkimas jums būtų kruopščiai ir metodiškai atlikti būtinus darbus, pasirūpinti sveikata ir buitimi. Tačiau įvykiai ar netoliese jūsų esantys žmonės (tai gali būti jūsų giminaičiai ar kaimynai) jus įtrauks į pokalbius, kurių metu gana audringai aiškinsitės įsisenėjusias problemas. Būkite atidūs tam, ką taria jūsų lūpos ir girdi jūsų ausys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Regis, šiandien būsite pasiruošę sugrįžti prie temos, kuri leis jums jei ne savo pajamas padidinti, tai bent geriau įsitvirtinti. Kai kas galbūt spręs asmeninių finansų galvosūkius ar kur kas aktyviau žvalgysis po parduotuves. Bet kuriuo atveju, beveik neišvengiama, kad kažkokiu būdu atsidursite ten, kur jau esate buvę anksčiau.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien pravartu pasirūpinti savo privačia erdve ir nieko joje iš esmės nekeičiant, rasti paprastų priemonių, padėsiančių įvesti daugiau tvarkos ir aiškumo savo aplinkoje. Beje, labai tikėtina, kad šiandien būsite įtraukti į diskusijas, kurių metu ginsite savo asmeninius principus arba už juos žodžiais aršiai kovosite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien norėsite būti įvykių centre – kuo daugiau sužinoti, į kuo daugiau vietų suspėti ir su kuo daugiau žmonių pakalbėti. Tačiau šiuos jūsų polėkius gali stabdyti keletas pavėlavimų, susitikimų atšaukimų ir t.t. Negana to, dar gali tekti išgirsti keletą priekaištų už vieną kitą praeities nuodėmę. Vos sau atleisite, ir jums bus atleista.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien daugiausia sau pasitarnausite, jei pasirūpinsite pirkiniais ar, priešingai, uždarbiu. Tačiau ryžtingų sprendimų verčiau nedaryti, nes ir be to bus ką veikti ir apie ką pasikalbėti. Pokalbių temos gali būti anksčiau nerealizuotos idėjos, o pašnekovai – draugai, su kurias buvote praradę ryšį arba jūsų buvusios bei esamos komandos nariai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos įvykiai gali jus prikaustyti prie anksčiau neišspręstų profesinių klausimų, apie kuriuos diskutuosite neieškodami žodžių kišenėje. Todėl vadovybės pakviesti į susirinkimą pabodusia tema, regis, neišsisuksite nuo būtinybės kažką paaiškinti ar išsiaiškinti. Sutelkite visas savo stiprybes, tačiau savo galimybių nepervertinkite.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Studijuojantys ar užsiimantys veikla, susijusia su užsieniu, turės ką taisyti – vienu metu turbūt palikote keletą klaidų, kurios šiandien gali tapti jūsų ir kolegų, bendramokslių ar dėstytojų diskusijų objektu. Siekite įvesti daugiau aiškumo, tačiau savo energijos tam pernelyg daug neskirkite. Kai tik bus įmanoma, grįžkite prie įprastos veiklos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bendrų lėšų paskirstymo ar pasidalinimo temos gali tapti šios dienos pokalbių tema, kaip ir kelios į dienos šviesą iškilusios paslaptys. Su tuo susidūrę neatsikratysite jausmo, sakančio, kad tai jums jau matyta ir girdėta. Tuo tarpu dar įsitikinkite, kad komandoje visais yra pasirūpinta ir visi jaučiasi patogiai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite pasiruošę kuo uoliau atlikti jums skirtas pareigas. Tačiau būti geru darbuotoju pavyks tik tiek, kiek kuklūs, nuoseklūs ir į priekį nesiveržiantys būsite. Iš tiesų, kai kažkas iš partnerių ar klientų jums parodys nevykdytų pažadų sąrašą, būkite tikri, kad vien žodžių mūšiais problemų neišspręsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien savaip plėsite savo žinių ar pažįstamų gretas, tačiau vien tam savo energijos skirti jums nebus leista. Kai kurie aktyviai ieškos informacijos savo sveikatos ar negalavimų temomis. Kiti nepagailės aršesnių žodžių, norėdami paaiškinti kolegoms ar pavaldiniams apie neatliktus darbus ar ne iki galo baigtą projektą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien vaikai ar mylimas asmuo jums gali būti priežastis prisiminti sau ar jiems duotą pažadą. Regis, neišsisuksite nuo pokalbio, kurio metu apie tai sužinosite. Tiesa, čia gali būti įpainioti ir jūsų anksčiau pradėti kūrybiniai projektai, kurie iš mirties taško dabar gali būti tinkamai išjudinti. Jums belieka gauti trūkstamą informaciją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pasistengsite nebūti vieniši ir tai pavyks tiek, kiek būsite atidūs kitų asmenų poreikiams ir kiek reaguosite į jų pasiūlymus. Tačiau jūsų minčių ir energijos kamuolys sukiosis ties namais, kuriuose pasirodys anksčiau pradėta ir iki galo neįvykdyta užduotis. Jei kas nors jums čia neaišku – pats metas paprašyti šeimos narių patarimo.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?