Septintokai dalyvavo Vilties bėgime

2015-05-27, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos 7b klasės vadovė, tikybos mokytoja metodininkė Virginija Rupainienė

Kiekvienais metais pavasarį Klaipėdoje vyksta Vilties bėgimas, kurį nuo 2008 metų organizuoja broliai Pranciškonai. Bėgimo metu surinktos lėšos skiriamos onkologiniams ligoniams ir jų šeimos nariams.  Pranciškonų įsteigtame  onkologiniame centre visos paslaugos teikiamos nemokamai.

 

Gegužės 17 dieną šiame bėgime dalyvavo nemažas būrys Žemaičių Naumiesčio gimnazijos septintokų. Tai buvo besibaigiančių mokslo metų klasės ekskursija. 24 mokiniai vadovaujami klasės vadovės ir kūno kultūros mokytojos Vilijos Parnarauskienės dalyvavo šioje prasmingoje akcijoje. Mokiniai sėkmingai ir džiugiai įveikė pasirinktas distancijas, buvo apdovanoti padėkos raštais ir gaiviaisiais gėrimais. Džiaugiuosi mokinių tėvais, kurie pritarė šiam dalyvavimui ir paskatino savo vaikus prisidėti prie šios labdaringos veiklos. Vieninga bėgimo nuotaika suvienijo visus ir įkvėpė vilties, kad visi kartu galime įveikti daug problemų.

Ekskursijos antroji dalis vyko dažasvydžio bazėje. Mokiniai, vadovaujami atsakingų ir sumanių vadovų, dalyvavo koviniuose žaidimuose. Gerai suplanuotos pratybos, ugdančios drausmę, atsakomybę, dėmesingumą visiems labai patiko. Kaip teigė patys mokiniai, tai buvo pati šauniausia klasės ekskursija, todėl siūlome ir kitoms klasėms rinktis bendrą laisvalaikio veiklą, kuri skatintų ir ugdytų atsakomybę, drausmingumą ir galimybę bent kokiu būdu pasiaukoti dėl kitų.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?