Ir Šilutėje bus siekiama suburti policijos veteranus

2015-05-29, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Policijos veteranai aptarė jiems aktualius klausimus.
Policijos veteranai aptarė jiems aktualius klausimus.
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate vyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) Šilutės filialo steigiamasis susirinkimas.

Susirinkimą pradėjo ir sveikinimo kalbą pasakė LPVA valdybos pirmininko pavaduotojas Stasys Bunokas.  „Iki šiol nebuvo organizacijos, kuri gintų policijos veteranų teises. Jau dabar siekiame atstatyti jiems priklausančias socialines garantijas, jau padaryti žingsniai, kad veteranams būtų skirtos reabilitacijos kaip esantiems pareigūnams. Džiugu, kad pagaliau ir Šilutės  policijos veteranai pasiryžo steigti filialą“, - dėstė S. Bunokas ir pasiūlė pradėti steigiamąjį susirinkimą. Jo metu LPVA Šilutės filialo pirmininku vienbalsiai išrinktas Povilas Tunaitis.  „Dėkoju už pasitikėjimą. Tikiuosi, bendradarbiavimo siekiant bendrų tikslų“, - sakė P. Tunaitis.

Išrinkta ir filialo valdyba, kurios nariais tapo: Gediminas Černiauskas, Stasys Juškevičius, Laima Gurjanova, Vaidas Kuzas. Revizoriaus pareigos patikėtos Romualdui Stanislovui Šukiui.

Susirinkimo dalyviai buvo supažindinti su artimiausiais asociacijos darbais pensijų klausimais, taip pat buvo atsakyta į veteranų pateiktus klausimus. Filialo pirmininkui P. Tunaičiui įteiktas naujai pagamintas filialo spaudas bei kiti filialo veiklai būtini dokumentai.

 

 

 


Foto galerija

Policijos veteranai aptarė jiems aktualius klausimus.Policijos veteranai aptarė jiems aktualius klausimus.

Straipsnio komentarai

Joo2015-06-02
Ne tik samagonsčikų bet ir kitų žulikų. Neatmetu varianto, kad prie praėjusių rinkimų sužlugdymo aktyviai prisidėjo ir jis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Likimo ironija2015-05-30
kazkada kitus pirdolino, o dabar patys pasijuto ispirdolinti... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o kodel2015-05-30
didziojo politiko - samagonsciku stogo Pupsio nera? Juk jis visdelto socdemu pamojnas sestiorka Komentaras patinka Komentaras nepatinka