Penktadienio horoskopas – gegužės 29 d.

2015-05-29, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Spalvos
„Fotolia“ nuotr. / Spalvos

Pasitikite penktadienį su dienos horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jus džiugins artimas žmogus, vaikai ar galimybė į savo kūrybinę veiklą įtraukti jums simpatiškus asmenis. Tačiau neišvengsite klystkelių, susijusių su bendravimu. Manysite, kad žinote, ką ir kaip pasakyti, bet rezultatai bylos priešingai. O kai kitų klausysitės, girdėsite tik tai, ką norėsite girdėti. Popietę į jūsų keistą elgesį bus pažvelgta nepatikliai. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte pilna burna skanausite gėrybes, kurias jums ant stalo patieks jūsų namiškiai. Gerai fiziškai ir dvasiškai pasisotinę, naiviai netikėkite kolektyvo ar draugų pažadais prašomi paskolinti pinigų arba kviečiami sudalyvauti neva pelningame projekte. Popietę raskite būdų atsipalaiduoti ir kiek įmanoma venkite impulsyvių sprendimų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šio ryto sėkmei daug nusipelnysite pasitelkę savo gebėjimą reikšti mintis ir pasakoti visus žavinčias istorijas. O jei brolis ar kaimynas pakvies pasišnekučiuoti, raskite jam laiko. Tai vis geriau nei iliuzijos, kurias puoselėsite savo karjeros atžvilgiu ir garsiai apie tai visiems šnekėsite. Be to, antroje dienos pusėje komandos nariai jus provokuos keistiems poelgiams. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą kai ką užsigeisite įsigyti savo namams ir nenurimsite, kol to neįvykdysite. Tai gali būti ir priežastis jums išsisukti nuo žmonių, viliojančių jus saldžiais pažadais, ir gundančių ne pirmą kartą jus pakibti ant to paties kabliuko. O popietę įvykiai darbo vietoje bus tokie neprognozuojami, kad jums telieka stebėti juos ir daryti išvadas patiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šį rytą spinduliuosite kai ką, kas ir kitiems praskaidrins dieną. Nedvejodami savimi, dalykite viską, ką gero esate savyje sukaupę. Tačiau nemanykite, kad tokiu būdu visiems įtiksite. Kai būsite įtraukti į komandos narių paslaptis, jums beliks jas kažkokiu būdu išsaugoti. O iš toli jus pasiekusios žinios gali priversti visiškai pakeisti šios dienos planus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kažkas ryte jums nepagailės dovanėlių ar atlygio, o jūsų pareiga būti dėkingiems ir mokančiais iš to dar daugiau naudos išpešti. Be abejo, nepersistenkite tai darydami, kaip ir per garsiai pasakodami apie savo profesinius tikslus kiekvienam tuo susidomėjusiam. Be to, popietę jūsų pasirinkta kryptis jums primins, jog jūsų pasirinkimas niekam nerūpi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą tarp draugų bus pakankamai norinčių jus pagirti ir jums padaryti ne vieną paslaugą. Nenuostabu, jei dar pasvajosite apie tolimus kraštus ir nepažintus dalykus toli atitrūkę nuo realybės. Popietę bandysite išsisukti nuo netikėtų dienos posūkių, pasitelkę savo žavesį. Į visus panašius jūsų bandymus bus pažvelgta su pašaipa. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai kažkas jūsų darbe gerokai persistengs, žavėkitės jais ir būkite kupini tolerancijos. Tai vis geriau nei ieškoti būdų, kaip išvengti bendravimo. O štai nuo rizikingų sprendimų, kurie padidintų bendras jūsų ir kitų žmonių pajamas, geriau susilaikyti. Antroje dienos pusėje pasiruoškite netikėtiems savo dienotvarkės pokyčiams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų ryšiai su užsieniu, jūsų optimizmas, jūsų akiratis ir iki šiol įgytos žinios gelbės jus kiekviename žingsnyje. Regis, dėl to jūsų bendražygiai jumis žavėsis. Neapsirikite tik bandydami pildyti savo artimo žmogaus svajones. O jei popietę bandant realizuoti save ar susitarti su vaikais viskas kris iš rankų, nenuleiskite jų. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visam kolektyvui naudingi jūsų sprendimai gali jus pakylėti aukštėliau kolegų akyse. Verta prisiminti, kad bendradarbiauti – tai pagrindinė sąlyga. Painiava galima galvoje, dėl ko ir buityje ar darbo vietoje įsivyraus chaosas. Netikėkite žinančiais stebuklingus būdus iš jo pabėgti. O čia dar netikėtumai namuose, kuriems jūs negalite pasiruošti iš anksto.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vienas jums svarbus žmogus šį rytą leis jums trumpam atsidurti devintame danguje. Tačiau iš jo sugrįžkite, kai kažkas jums pasiūlys papildyti savo sąskaitą labai keistu būdu arba, priešingai, jūsų paprašys paskolinti neva svarbiam reikalui. Vakarop išgirdę keistų naujienų, reaguokite į viską taip, kaip geriau ne vien jums, bet ir tiems, kurie yra šalia jūsų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kasdienė veikla jus įkvėps, juo labiau kad ir kūrybiškumo čia nestokosite, ir bendradarbiauti būsite pasiruošę. Tačiau iš namų jus pasieks kalbos apie tai, ko jūs nepadarėte, ko neįvykdėte ar kur suklydote. Būsite pasiruošę nemažai paaukoti, kad tai paneigtumėte. Popietę netikėti įvykiai tikriausiai sujauks jūsų finansinę padangę.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!