Savaitgalio horoskopas – gegužės 30–31 d.

2015-05-30, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Ledų desertas
„Fotolia“ nuotr. / Ledų desertas

Ką Jums žada paskutinis šio pavasario savaitgalis?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį kai kas grįš prie nebaigtos diskusijos su broliu, seserimi ar kaimynu. Turėsite gerą progą aptarti tai, kas jums ne pirma diena aktualu. Kiti susitiks su seniai matytu žmogumi arba turės išvyką, kuriai vis trūko laiko. Nepaisant palankių aplinkybių užtaisyti praeityje paliktas spragas, didelių svajonių neturėkite ir savo vidiniu balsu per stipriai nepasikliaukite.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį neišsisuksite nuo asmeninių finansų ar asmeninės vertės temų. Šioje srityje jokiu būdu neregzkite didelių ateities planų, o akyliau pasidairykite po praeitį. Gal tai darbo pasiūlymas, kurį anksčiau atmetėte? O gal daiktas, kurio neįsigiję, negalite ramiai miegoti? Tačiau verta atminti, kad draugai čia – prasti patarėjai.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį turėsite ką apie save papasakoti ir tikėsite, kad visiems įdomu jūsų klausytis. Tačiau išgirdę kieno nors priekaištą, kad jau toji istorija šimtą kartų girdėta, nesileiskite į dar ilgesnes diskusijas. Tas tiesa, kad jūsų žodžius kiti šiuo metu supranta neteisingai, tačiau to įrodyti jums nepavyks. O neapgalvoti žodžiai gali atsigręžti prieš jus.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį galite susapnuoti sapną, kurį jau matėte ir jo metu jus gali pasiekti svarbi žinia. Galimas ir kitas scenarijus – šių dienų realybė bus panaši į sapną, kurį neseniai regėjote. Bet kuriuo atveju, jums tai proga kažką pasikartoti, ką galbūt pramiegojote. Tačiau esant tokiai situacijai labai įsisvajoti būtų šiek tiek neprotinga.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalio susitikimas su senais draugais ar jų grupele jums primins kažką, ką jau pamiršote ar nukišote į kuo atokesnę lentyną. Kai kas sąmoningai anksčiau vengė kažką girdėti ar pasakyti, suprasti ar išmokti. Dabar jums proga iš naujo viską išgirsti ir įvertinti. Tiesa, kai kažkas jus vilios ištirti nepažįstamus vandenis ar panaudoti kito asmens pinigus, nesusižavėkite.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pokalbis su tėvu, kitu autoritetingu asmeniu ar pasiūlymas dėl jūsų karjeros savaitgalį jums primis, kad kažkokia jūsų misija iki šiol nebuvo įvykdyta ir dabar laukia savo eilės. Išgirdę ne kartą girdėtą patarimą, tikėkite, kad jis būdamas ne visiškai malonus, jums reikalingas. Beje, savo antrosios pusės nuomone šiomis dienomis labai nesižavėkite.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį galite suprasti, kad jūsų žinių troškimas dabar jus veda ne į priekį, o atgal. Priežastis paprasta – pastaruoju metu kai ko neįsisavinote, todėl dabar privalote pasikartoti neišmoktą medžiagą. Tiesa, kai kas gali gauti antrąkart pasiūlymą dėl mokymosi ar kelionių, kurį racionaliai įvertinti gali būti sunku dėl buities ar savijautos.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį jums gali atsiverti vartai į paslaptis, kurios iki šiol buvo paslėptos nuo jūsų akių ir ausų. Tegul jūsų negąsdina mintis, kad vėl ir vėl sprendžiate kažkada niekaip nebaigtą kryžiažodį, tačiau nuramina, nes tai jums padės ateityje. Na, bet dėl keleto džiugių akimirkų pasiryžę vienai kitai avantiūrai, netrukus pasigailėsite.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį gali jus užklupti vėl tas pats pokalbis, kurio pastaruoju metu vengėte su antrąja puse ar kitu jums svarbiu asmeniu. Jo ar jos nuomonės nevalia ignoruoti ar juo labiau sakyti, kad jau tai žinote ir atsimenate. Nesižavėkite pažadais, kuriuos šiomis dienomis apibers šeimos nariai, nes visiems dabar taip knieti į viską žvelgti pro rožinius akinius.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį gali lauk išlįsti užmirštos buities ar sveikatos problemos. Būtent dabar galite rasti tinkamą sprendimą. Tačiau meskite viltis iš galvos, kad šis traukinys greit pajudės – turite apsiginkluoti kantrybe ir informacija. Tiesa, tai, ką išgirsite pokalbių metu, perskaitę ar per kitas informacijos priemones, gali būti ne visiškai patikima.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį savaitgalį jums gali būti paruošta gana skani porcija informacijos, kurią jums suteiks vaikai ar mylimas asmuo. Toji tema jums ne nauja ir jie prie jos grįždami kažko iš jūsų tikisi. Na, o jei esate tolyn nustūmę kūrybinį projektą, nuvalykite nuo jo dulkes. Beje, bus pakankamai norinčių jūsų dosnumu pasinaudoti, o jūs apie tai net neįtarsite.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dalykų, kuriuos savaitgalį sužinosite iš savo šeimos narių, nelaikykite akibrokštu. Gal tai tema, kurios visais jums žinomais būdais vengėte? Kai tai išspręsite, jūsų šeimoje įsivyraus aiškumas, tačiau nei savęs, nei kitų neskubinkite. Geras vaistas čia – tai atleidimas sau ir artimiesiems už praeities klaidas, o pasiaukojimas jiems – tikrų tikriausias klystkelis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?