Pirmadienio horoskopas – birželio 1 d.

2015-06-01, ji24.lt
Mažylis
Mažylis

Pasitikitę pirmąją vasaros dieną domėdamiesi, ką žada dienos horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien reikės papildomų pastangų save įtikinti, kad jums iš tiesų netrūksta nieko: nei palaikymo, nei dėmesio, nei pagalbos. Vos jūs kitais patikėsite, ir jumis patikės. O jūsų džiaugsmo šaltinis – jūsų namuose ir tarp artimųjų. Vakare būsite linkę nusiminti dėl to, kuo įprastai džiaugiatės, o to priežastis – tik jūsų pačių sugalvotas nepasitenkinimas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitė prasidės nuo malonių pažinčių, šildančių pokalbių ir džiugių susitikimų. Vienintelė sąlyga – jei visko patys nesugadinsite savo įtarimais ir nepasitikėjimu. Priimkite tai, ką jums siūlo kiti žmonės, nestatydami sienų ar kitų barjerų, nes saugodami save nuo nusivylimo, kur kas labiau nusivilsite.  Nenusiminkite, jei vakare jums bus kažko pagailėta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Su malonumu dirbsite, nes jus motyvuojančių ir įkvepiančių dalykų bus apstu. Ir kuo uoliau ar su didesne meile darbui ir palankumu kolegoms atliksite savo pareigas, tuo geriau būsite vertinami. Vakare nepastebėsite ore pasklidusių optimistinių nuotaikų dėl savo požiūrio į partnerio elgesį. Jei jums kažkas tame nepatiks, žvilgtelėkite į veidrodį. 

VėžysVėžys

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūs mokate būti tobulais šilumos skleidėjais ir šį vaidmenį šiandien galite nepriekaištingai atlikti. Ir jei dienos metu nesitikėsite dėkingumo už kiekvieną savo geranorišką poelgį, o tiesiog džiaugsitės tuo, ką darote, vakare niekas nebus pajėgus jūsų sutrikdyti. Ir jūsų veide neges šypsena, net jei ją bandytų išvyti buities nesklandumai ar sveikatos problemos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nenoriai lysite į viešumą ir mieliau spręsite savo vidinius ar asmeninius galvosūkius. Turėsite pripažinti sau, kad ne visos jūsų pastangos privalo sulaukti dėkingumo ar būti pastebėtos – todėl tyliai pasidžiaukite kitų žmonių džiaugsmu, ypač jei tai jie patiria jūsų dėka. Vakare turėsite imtis atsakomybės už tai, kas jums patinka ir kas ne. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Geriausiai šiandien jausitės grupės apsupti ir galėdami su kuo daugiau žmonių susitikti ar pasikalbėti. O jei nutiko taip, kad santykiai su kuriuo nors draugu, komandos nariu ar bendražygiu yra pašliję, lopykite įtrūkimus kaip tik šiandien. Vakare šeimos nariai turės savo nuomonę apie namų reiklaus ir jums bandys ją pateigti kaip vienintelę ir neginčijamą. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien  jums verta pasirūpinti ne tik savo darbu, bet ir tais, su kurias dirbate. Ir tokiu būdu abejingais savo vadovybės nepaliksite. Pasistengę dėl savo įvaizdžio, dar galbūt ir pagyrimų, ir realaus atlygio sulauksite. Vakare pokalbiai liūdins, kai jums bus suteikiama nepakankamai reikalingos informacijos, o vietoj jos patiekiama porcija priekaištų ar apribojimų. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Viskas, ką aplink save spinduliuosite, bus plačiai ir toli matoma, todėl nesivaržykite. Tik turėkite galvoje, kad visi matys tiek gera, tiek bloga. Laimė, bus daugiau priežasčių pasidžiaugti, jums telieka jas sugauti. Kai vakare kažkas pasistengs sumenkinti jūsų savivertę, nesileiskite į jokias diskusijas apie tai, augindami savyje viltis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Po savo plačia šypsena šiandien slėpsite daugybę dalykų, apie kuriuos niekam neprasitarsite. Tačiau daugiausi iš dienos išpešite, jei liausitės kitus įtarinėti, o patys imsite ir kažkuo, kas jums brangu, pasidalinsite. Vakare prieš apkaltindami kitus dėl to, kad jie šalti ir įtarūs, nepastebėsite, kad tai jūs keliate aplink save įtampą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite nepralenkiami vienydami savo komandą. Bus vainikuotos jūsų pastangos sutiekti kitiems tai, ko jie trokšta: kad vienas pasijustų reikalingas, kitas – pastebėtas, o trečias – paglostytas. Vakare ramybės neduos slogūs prisiminimai, visaip bandydami jus įtikinti, kad jie yra svarbesni už tai, ką regite aplink ir ką laikote rankose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien žinosite, kad gerai atlikti savo darbą ir puikiai sutarti su kolektyvu yra jūsų pareiga ir jūsų džiaugsmas. Jei iš šio kelio neišsuksite, diena jums padovanos mielų patirčių puokštę. Vakare verčiami paklusti draugų nuomonei, pasijusite įvaryti į kampą. O išdrįsę išsakyti savo reikalavimus,  kažin ar būsite suprasti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite atidūs kitų norams ir pasistengsite, kad jie nestokotų džiaugsmo ir įkvėpimo. O tai, savo ruožtu, įkvėps ir jus dar didesniems darbams. Vakare nukabinsite nosį, jei lauksite pagyrimų už gerai per dieną atliktus darbus. Todėl liaukitės eikvoti veltui jėgas ir nustatykite sau kiek kitus prioritetus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?