Antradienio horoskopas – birželio 2 d.

2015-06-02, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Ledai
Fotolia nuotr. / Ledai

Sveiki gyvi! Šokame į vasarą ir šiltas dienas!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandienos pilnatis Šaulio ženkle jums bers pažadų ir žadins viltis, ypač tuomet, kai jums rūpės studijos, tolimos kelionės ar kiti akiračio praplėtimo būdai. Ne laikas stabdyti save, tačiau kaskart pernelyg įsisvajoję, pasitikrinkite, ar nemeluojate sau. O paraginti atlikti ką nors neįtikėtina, visų pirma subrandinkite savo svajones. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tam tikri neatitikimai tarp jūsų norų ir realių galimybių šiandien gali išryškėti tuomet, kai jūs prašysite ar tikėsitės kokio nors asmens pagalbos ar paramos. Gali būti, jog patirsite jo ar jos abejingumą, tačiau esminių lūžių kol kas nedarykite. Pasitikrinkite, ar kartais patys neužstojate kitiems saulės. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.) Dėl pilnaties, kuri šiandien turi įtakos jūsų partnerystės sričiai, galimi tam tikri neramumai, pokyčiai ar apsisprendimai santykiuose su asmeniniais ar darbo parneriais. Nevalia nei primygtinai ko nors reikalauti, nei tyliai tikėtis, kad jūsų galvosūkiai bus išspręsti. Verčiau pakvieskite reikalingą žmogų aptarti jums rūpimos temos. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Regis, kažko tikėsitės darbe, bet kuo daugiau į šitą krepšį vilčių dėsite, tuo sunkiau jį pakelsite, kad nukaktumėte į jums reikalingą vietą. Daugiau pasieksite susitelkę į galutinį tikslą, kuris gali būti aukščiau kasdienybės, bet pasiekiamas kasdienių veiksmų pagalba. Ir savo kelyje matykite ne norinčius jums pakenkti, o galinčius jus įkvėpti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien vykstanti pilnatis Šaulio ženkle jums atskleis šį tą iki šiol nesuvokto apie jūsų vaikus, kūrybą, pramogas ir gyvenimo džiaugsmą. Kai aplinkui tiek patarėjų ir žinovų šia tema, jums gali kilti pagunda verstis kūlversčiais, kad visiems įtiktumėte. Išklausykite juos, bet elkitės savaip, turėdami vieną tikslą – praskaidrinti vasaros pradžią visiems, kuriuos mylite. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite pasiruošę atlikti didelius žygius dėl savo namų ir šeimos. Klausydami antrosios pusės ar kito asmens rekomendacijų, nebūtinai atsidursite ten, kur tikitės. Būkite pasiruošę atsakymų ieškoti darbe, tačiau neleiskite, kad realūs ar jūsų įsivaizduojami įvykiai trikdytų jus ar nukreiptų nuo pagrindinio tikslo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šio mėnesio pilnatis spinduliuoja optimizmą ir žinojimą, kuris iš dalies jums padeda keliauti pirmyn, tačiau prideda netikrų pažadų. Užuot sutelkę savo žvilgsnį į tolimas kraštus ar nežinomas vietas, pasirūpinkite gyvenimu, kuris verda šalia. Tiesa, jums gali kai kas paaiškėti dėl toli esančio žmogaus ar autoritetingo žinių šaltinio.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Puikus laikas savivertei stiprinti – tai pilnatis Šaulio ženkle. Jums gali kilti pagundų permesti atsakomybę kam nors kitam už nepasitikėjimą savimi ar nesėkmes asmeniniuose finansuose, ieškoti kaltų praeityje ar dar bala žino kur. Išgirskite, kas jums sakoma, atsižvelkite į klaidas, tačiau išvadas darykite atsiremdami į tikėjimą vien savimi. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kai ką svarbaus galite padaryti dėl savo asmenybės tada, kai pilnatis jūsų ženkle. Nepataikaukite kitiems, manydami, kad tokiu būdu kažkam įtiksite ir save įtvirtinsite. Pasirūpinkite, kad jūsų viduje negestų optimizmas ir entuziazmas, kurį spinduliuodami užkrėsite visus kitus ir neleisite jų tikėjimui pranykti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šios pilnaties metu giliau pasinerkite į vidines erdves. Kai kas klys manydami, kad daug svarbiau atlikti kuo daugiau užduočių, tačiau viskas priešingai. Neignoruodami kasdienybės reikalavimų, vis dėlto, aiškumo akimirkas patirkite ne joje. Nuo jos kiek atsiriboję, savyje atrasite ar prižadinsite tai, kas jums padės geriau patenkinti kasdienius lūkesčius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite svarbių priežasčių įsitraukti į komandos darbą ir jos nariams suteikti naujų vilčių. Nenuostabu, jei tokiu būdu atsiras priežasčių pažinti iki šiol neištyrinėtas teritorijas. Jums gali kišti koją nebaigti projektai, nepamatuotas jūsų dosnumas ar senos žaizdos. Komandos dvasią stiprinsite nieko neneigdami ir neleisdami, kad jus sustabdytų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pilnatis šiandien vyksta jūsų karjeros srityje, dėl ko jūs turite norų ir priežasčių išbristi iš situacijos, kuri jūsų šiuo metu netenkina. Nieko nepadės bandymai įsikibti į namus ir dangstytis pasiteisinimais, dėl situacijos šeimoje. Kai jūs su viltimis kopsite į savo gyvenimo viršukalnes, tai ir jūsų privatus pasaulis gaus didesnę įkvėpimo dozę.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?