Macikų komanda ketvirtąkart iškovojo teisę ginti Lietuvos garbę

2015-06-02, „Šilokarčemos“ informacija
Gegužės 20–21 d. Prienuose vyko  tarptautinio žmonių  su negalia mini futbolo turnyro „Seni Cup” respublikinė atranka. Žaidynėse pirmąją vietą užėmė svečių teisėmis dalyvavusi Baltarusijos komanda, kuri Lenkijoje vyksiančiame finale atstovaus savo šalį. Lietuvos garbę gins antrąją vietą laimėję praėjusių metų čempionai Macikų komanda. Trečioji vieta atiteko Suvalkijos socialinės globos namų komandai.

Tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo lygos „Seni Cup” yra  rengiamas  jau devintą kartą. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš socialinės globos namų ir svečių teisėmis Baltarusijos bei Latvijos komandos. Macikų komandai atstovavo sportininkai: Arvydas Butkus, Virginijus Šarpnickis, Aivaras Matulevičius, Ramūnas Juknius, Valentinas Lukas, Ramūnas Zonys, Rolandas Pelenis. Jie pogrupyje susirungė su Kalvarijos SGN, Aukštelkės SGN ir Ventos  SGN komandomis. Finale dėl prizinių vietų kovojo Macikų, Veisėjų, Latvijos ir Baltarusijos komandos.

Jau ketvirtą  kartą Macikų socialinės globos namų komanda tapo futbolo turnyro „Seni Cup” nugalėtoja Lietuvoje. Ketvirtus metus iš eilės iškovota teisė važiuoti į Torūnę. Liepos 1–4 dienomis ten vyks turnyro finalas, kuriame rungtyniaus 34 komandos iš 15 šalių.

Akimirka iš futbolo  turnyro  eisenos.Macikų futbolo komanda jau ketvirtą kartą tapo futbolo turnyro „Seni Cup“ nugalėtoja Lietuvoje.