Trečiadienio horoskopas – birželio 3 d.

2015-06-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Bijūnai
Fotolia nuotr. / Bijūnai

Įpusėjo savaitė! Sveikinamės ir linkime smagios dienos.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien dairysitės nuotykių ir, be jokios abejonės, jų rasite. Kad ir ko imsitės, nė akimirkos nesudvejosite, kad viską darote teisingai. O ir jumis abejojančių nesutiksite ar matyti nenorėsite. Šis lengvumo jausmas jus įkvėps siekti nepasiekiamo ir tai gali būti įmanoma, jei nesusiviliosite jums neįprasta ar nauja veikla.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Galbūt ryte pabudę patirsite mažus perversmus. Laimei, jų rezultatai nenuvils, net jei ne viskas sutampa su tuo, ką įsivaizdavote. Dieną pakviesti kai ką iškrėsti, pernelyg neatsipalaiduokite (net jei ore tvyrančios nuotaikos skatintų jus taip elgtis). Neapgalvoti veiksmai gali atsigręžti prieš jus arba iššvaistyti veltui jūsų jėgas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ši diena prasidėjusi netikėtu draugų ar komandos narių siurprizu, žadins įvairiausius teigiamus jūsų jausmus. O išvydę kažką ypatingo antrosios pusės akyse, patikėkite tuo ir pasirinkite tai savo dienos kelrodžiu. Tačiau pernelyg nedžiūgaukite pakviesti išbandyti kai ką nauja. Labiau tikėtina, kad tai tik didžiulis muilo burbulas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Rytas džiugins tuos, kurie į viską žvelgs atvirai ir nevaržys savęs, bandydami įsprausti save ar kitus į kokius nors rėmus. Regis, su džiaugsmu ir šiek tiek pakylėti nuo realybės įveiksite visas šios dienos užduotis, įkvėpdami tam ir kolegas. Tiesa, tokiu būdu nepastebėsite esminių detalių, į kurias atsižvelgti būtų ne pro šalį.


LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien spinduliuosite viltį pačiais gražiausiais dalykais ir dar gražesne jų baigtimi. Panašu, kad tuo ims tikėti ir jūsų aplinkos žmonės, ypač jei šiuo keliu eisite nestokodami kūrybiškumo ir gyvenimo džiaugsmo. Tikėjimas, kad visas įmanoma, gali jums trukdyti įžvelgti ribas, kurias paprastai naudojate norėdami apsisaugoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte dėl netikėtų kito asmens poelgių, įvyks kelios permainos jūsų namuose ar santykiuose su artimaisiais. Kai ne viskas vyks pagal planą, nenukabinsite nosies ir kupini optimizmo leisite sau dar daugiau įspūdžių pajausti. Tačiau galite patirti nusivylimą, jei užsimosite per plačiai ten, kur patirties stokojate.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryto planus gali sujaukti iš kitų asmenų išgirstos naujienos ar jų pasiūlymai jums. Nepaisant jūsų abejonių, tai bus geras šios dienos startas. Nevaržydami savęs ir negesindami viduje degančio optimizmo, planuosite daugybę pokalbių ir susitikimų. Tiesa, yra rizika kai kur pavėluoti ar kai ką pamiršti, todėl pravartu būti atidiems ir atleisti kitiems už išsiblaškymą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte galimi keli dienotvarkės pokyčiai, kurie labiau įkvėps nei nuvils. Iš tiesų, šiandien sunkiai save suvaldysite kaskart, kai kalba pakryps apie jūsų finansus – būsite linkę plačiai užsimoti ir išleisdami pinigus, ir juos uždirbdami. Dėl visa ko, optimizmo seikėkite kiek kuklesnėmis dozėmis ir nelaukite greitų rezultatų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte siurprizų nepagailės jūsų atžalos, o entuziazmo banga užplūs kaskart, kai galėsite atkreipti kitų dėmesį į save neįprastais poelgiais. Iš tiesų, dauguma šios dienos jūsų bandymų laisvai save išreikšti ir išsaugoti unikalumą bus sėkmingi. Tačiau ne tokie geri žaidėjai būsite, kai reikės save išbandyti naujuose vaidmenyse.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums bus gerai tik tuomet, kai turėsite progą neužimti centrinės vietos šios dienos įvykiuose. Mieliau stebėsite įvykius iš šalies. Ir iš tiesų, žvelgdami į vidų, o ne į išorę, pamatysite ir suprasite kur kas daugiau. Tačiau su tuo pernelyg neužsižaiskite, nes pradėsite tikėti ne tik tuo, kas yra, bet ir tuo, kas, neegzistuoja.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos toną nustatys naujienos, kurios bus svarbios jūsų komandos darbui ar planams, kurių turite numatę su draugais. Iš tiesų, būsite atviri naujoms idėjoms ir nuoširdžiai vertinsite draugų ar bendražygių patarimus. Tačiau kaskart sau kelsite vis daugiau tikslų, kurių didžiosios dalies pasiekti bus praktiškai neįmanoma. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte nesuklupsite ir kitus maloniai pradžiuginsite, jei rasite savyje jėgų į kai kuriuos dalykus pažvelgti naujai, neįprastai ir laisvai. Vėliau ne viskas bus aišku, bet nesiliausite tikėję pačiais geriausiais dienos pastangų rezultatais. Nauji sumanymai darbe gali neturėti tokio vadovybės palaiminimo, kokio jūs šiandien tikitės.Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?