Apdovanoti gabiausi Pagėgių savivaldybės mokiniai

2015-06-03, pagegiai.lt informacija

Birželio 1 d. Pagėgių savivaldybės aktų salėje tradiciškai pagerbti ir apdovanoti gabiausi Pagėgių savivaldybės mokiniai. Į Savivaldybės Švietimo skyriaus iniciatyva organizuotą meno, mokslo ir sporto pasiekimų apdovanojimų šventę rinkosi mokiniai, jų tėvai ir pedagogai.

Renginį pradėjusi Vyriausioji specialistė kultūrai Ingrida Jokšienė sveikino gausiai susirinkusius vaikus, jų tėvus bei pedagogus. Sveikinimo kalbą tarė ir Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė.

Pagėgių vardą garsinančiais mokiniais džiaugėsi ir apdovanodamas ranką kiekvienam iš jų paspaudė savivaldybės meras Virginijus Komskis. Savivaldybės vadovas mokiniams linkėjo užsibrėžti gyvenimo tikslą ir atkakliai jo siekti, niekada nepamiršti Pagėgių krašto.

Gabiuosius pasveikino ir daugiausiai apdovanotų mokinių turinčių ugdymo įstaigų vadovai - Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė ir Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas.

Šiemet apdovanota per 50 gabių mokinių, kurie įvertinti Mero pasirašytomis padėkomis, dovanomis, o kai kurie ir piniginėmis premijomis. 

Apdovanoti Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Pagėgių pradinės mokyklos, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus, Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos, Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos, Stoniškių pagrindinės mokyklos, Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokiniai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!