Ketvirtadienio horoskopas – birželio 4 d.

2015-06-04, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Braškės
Fotolia nuotr. / Braškės

Sveiki! Pasitikite su šypsena naują dieną ir astrologines prognozes.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien aplink tvyros rimtumo atmosfera, kuri skatins jus viską atlikti nepriekaištingai. Nors tikėsite, kad esate verti paties geriausio balo už savo pastangas, norėdami tai gauti turėsite šiek tiek palaukti. Vakare matysite tik balta arba juoda, giliai tikėdami gėrio pergale prieš visas jus netenkinančias aplinkybes.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien svarbu ne tik būti nuosekliems ir neišklysti iš numatytų dienos darbų grafiko, bet ir matyti kuo plačiau, o ne tik tai, kas išdėliota prieš akis. Turėkite galvoje, kad jūsų požiūris gali pasikeisti ar akiratis prasiplėsti labai konkrečių priemonių pagalba. Vakare tuo dalinsitės, noriai skirdami laiką ir dėmesį draugams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūs nebūsite palikti likimo valiai, nebent patys tai pasirinksite. Atsižvelkite į tuos, kurie jums noriai ties pagalbos ranką: pasikalbėkite su jais, ieškokite bendro sprendimo ir jį raskite. Vakare sukursite sau nerealių tikslų, kurie gali ir sukelti papildomų problemų, ir iš jų išlaisvinti, nelygu kaip šią partiją sužaisite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūsų valios pastangų ir kitų žmonių dėka viską atliksite beveik tobulai. Tačiau tai bus neįmanoma, jei reikalavimus sau ir kitiems pakelsite per aukštai. Vakare sutiksite tuos, kurie sugebės jus kilstelėti virš kasdienybės, suteikdami palaikymą ir paskatinimą. Čia jums gali būti svarbu ne tik imti, bet ir duoti. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien raskite pasitenkinimą dalykuose iš kurių susideda jūsų kasdienybė, nepamiršdami apie tvarką ir jums keliamus reikalavimus. Laimei, bus lengva būti nuosekliems ir susitelkusiems į kiekvieną atliekamą užduotį. Vakare suprasite savo partnerius iš pusės žodžio, jei pasitikėjimą iškelsite aukštėliau visų kitų vertybių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėdami galimybę užsiimti tuo, kas jums patinka ir taip, kaip jums patinka, patirsite teigiamų jausmų. Būkite tikri, kad net reikšdami save kūrybiškai, laikotės griežtai nustatytų taisyklių. Nors vakare išorinės aplinkybės reikalaus jūsų būti rimtiems ir susikaupusiems, įsileiskite į savo širdį ir truputėlį romantikos ar šiltų prisipažinimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien geriausiai jausitės ten, kur jūsų nestebi daugybė smalsių akių: namuose ar kitoje saugioje aplinkoje. Vakare bus nelengva nuspręsti, kas jums svarbiau: saugus prieglobstis svajonių pasaulyje ar galimybė nuosekliai siekti savo tikslų. Bet kuriuo atveju, tyliai puoselėkite svajones apie gražesnę buitį ir geresnes darbo sąlygas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite tvirti kaip uola, kai dėl ko nors tarsitės, derėsitės ar šiaip kalbėsitės. Toje rimtumu dvelkiančioje aplinkoje sutiksite įdomių žmonių, išgirsite vertingų naujienų ir įgysite naudingos patirties. Vakare užmegsite tinkamą ryšį su savo atžalomis, kūrybiškai išreikšite savo mintis ar kitų kūriniais žavėsitės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien galite padaryti kai ką svarbaus dėl savo materialinio ar dvasinio saugumo. Lygiai tiek pat galimybių jį sustiprinti, kiek ir susilpninti. Atminkite, kad ignoruoti taisyklių tokiomis dienomis, nevalia. Vakarop žvilgsnis nukryps į svajonę, kurios kol kas gali nepavykti įgyvendinti. Į ją susitelkę pasikliaukite nuojauta, bet ir ant žemės stovėkite tvirtai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien niekas nedrįs jums atvirai prieštarauti, tačiau įveikti tylų pasipriešinimą reikės jūsų pasiruošimo ir dvasios stiprybės. Iš tiesų, tik pasitikėdami savimi galėsite tapti atrama kitiems. Vakare būsite geri pašnekovai, kurie moka žavėti savo pasakojimais ir pasitikėti tais, su kurias bendrauja.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien rasti sprendimus nebus lengva, nebent pasiklausytumėte savo vidinio balso. Net ir turėdami prieš akis ribotas pasirinkimo galimybes, rasite būdų save išreikšti. Kai ką tyliai atlikdami dėl kitų ir patys jausitės pakylėti. Gali būti, kad tokiu būdu net atskleisite dar vieną iki šiol savyje neatrastą talentą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite geri komandos žaidėjai, žinantys kaip paklusti grupės taisyklėms, tačiau ir savo išskirtinumo neprarasite. Tokiu būdu ir prie savo svajonių kiek labiau priartėsite. Vakare pasitikėkite savo nuojauta, kuri galbūt jums teiks per daug vilčių, tačiau tai vis geriau nei į jos patarimus nereaguoti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?