Savaitgalio horoskopas – spalio 18–19 d.

2014-10-18, ji24.lt

Kol orai už lango pernelyg nedžiugina, siūlome savaitgalio rytą pradėti su horoskopais.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors šeštadienio rytą nepasidalinsite su antrąja puse savo teritorijomis ar tuo, ką turite brangaus, vėliau tai nesutrukdys pasidžiaugti vienam kitu. O jei esate vieniši, kas jums draudžia pirmąją savaitgalio dieną nuskubėti į pasimatymą? Sekmadienis kažin, ar tiks meilės džiaugsmams. Jo metu nersite į prieštaravimus, kas svarbiau: buitis ar saugus svajonių pasaulis.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tegul rūsti artimo žmogaus veido išraiška jūsų neišgąsdina nubudus šeštadienio rytą. Susitelkite ties savo namais – žinote, kaip geriausia šią vietą paversti rojumi. O juose gyvenančius tai sušildys ir jie pamirš visas ankstesnes nuoskaudas. Sekmadienį norėsite iš vaikų ar mylimo žmogaus to, ko jie nepasiruošę jums duoti. Verčiau nuleiskite žemyn savo iliuzijų kartelę.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį skubėsite susitikti su tais, kurie jums brangūs, nekreipdami dėmesio į tai, ką ketinote atlikti dėl savo namų ar buities. Tačiau susitelkę ties džiaugsmą teikiančiais dalykais, iš tiesų nesuklysite. Sekmadienį gali apnikti mintys apie neįgyvendintus projektus darbe, kurie galbūt jums labai svarbūs, bet kodėl nepamiršus jų  bent savaitgalį?

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vaikai vos prasidėjus savaitgaliui gali jus nemaloniai nustebinti ar apipilti jus šaltu priekaištų ar abejingumo dušu. Koks skirtumas, jei visos kitos stotelės šeštadienį teiks tik džiaugsmą? Galbūt pavyks įsigyti gražių daiktų namams papuošti ir įgyvendinti buitį patobulinantį projektą. Tiesa, sekmadienį jūsų ir kažkokio toli gyvenančio asmens nuomonės nesutaps.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėmesio šeštadienį bus daug, bet jums tai ne problema. Gal tik namiškiai ryte baksnos pirštu ne ten, kur jūs norėtumėte žiūrėti. O vėliau su plačia šypsena veide žavėsite visus ir žavėsitės patys kiekvienu sutiktu. Kai viskas taip gražu, sekmadienį jums irgi norėsis tęsti ta pačia gaida. Tik tai pavyks tuo atveju, jei kitiems neišdalinsite visko, kas jums brangu.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Suspėję šeštadienio rytą įsivelti į nemalonų pokalbį, kažin, ar ką nors gero sužinosite. Veikiau nusivilsite savimi ar savo pašnekovu. Padėtį ištaisys vėliau gauta dovana, jums gražinta skola ar gauta proga aktyviai pasireikšti namuose. Sekmadienio potvyniai ir atoslūgiai vyks bendraujant su artimu žmogumi, į kurį jūs dėsite kiek per daug lūkesčių.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėdami įtikti draugams galite šeštadienį susidurti su išlaidomis, kurios jūsų nedžiugins. Jei vis dėlto norėsite išsisukti nuo to – rasite kaip. Ypač seksis, pasitelkus savo prigimtinę savybę visur skleisti taiką ir harmoniją. O jei dar įdarbinsite nuotykio dvasią, tapsite grupės siela. Sekmadienį skirkite jėgoms kaupti, užuot varginę save bandymams suvaldyti buityje tvyrantį chaosą.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Patys sau šeštadienio rytą užkursite pirtį, kurioje nenorėsite būti nei jūs, nei jūsų šeimos nariai. Verčiau raskite kitų būdų atkreipti kitų dėmesį į savo pasiekimus. Tam tiks visos priemonės, kurios leidžia apėjus kliūtis pasiekti norimų rezultatų. Sekmadienį nesitikėkite, kad vaikai atliks tai, ką pažadėjo – jie tik bando jums apdumti akis.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šeštadienį ryte vos nubudę ieškosite priešų, kurių dėka jūsų gyvenimas tapo toks sunkus, nieko nelaimėsite. Verčiau meskite iš galvos nuoskaudas, nes aplinkui jus minia žmonių, linkinti jums gero. Todėl turite visas sąlygas savo entuziazmu užkrėsti bet kurį šalia ar toli esantį. Sekmadienį pasitikėkite šeimos nariais, bet ne per daug.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iš draugo sulaukę šeštadienio rytą priekaištų ar suklupę komandinėje rungtyje, nenusivilkite visu pasauliu. Jame kur kas daugiau norinčių jus pralinksminti, nei siekiančių įskaudinti. Tik ar jums užteks noro imtis iniciatyvos ir, svarbiausia, pasitikėti kitais? Sekmadienį kažkas iš artimųjų pažadais panardins jus į iliuzijų vandenis, iš kurių turite visas priemones išplaukti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Žvelgdami artimam žmogui į akis šeštadienį sužinosite daug, ir tai, kad jūs per daug laiko ar minčių skiriate darbui, ir tai, kad esate pats geriausias draugas jam ar jai, ir tai, kad dėl jūsų jis ar ji nuverstų kalnus. Ar visa tai tiesa, bus laiko išsiaiškinti, bet nepuoselėkite vilčių tai atlikti per vieną savaitgalį, o juo labiau sekmadienį, kai matysite tik tai, ką matyti norite.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasistengsite, kad aplinka, kurioje esate šeštadienį, taptų graži ir mielai širdžiai. Tačiau visų pirma turėsite kažką išmokti, su kažkuo pasiginčyti, su kažkuo pasidalinti tuo, kas jums brangu ir kažką įtikinti, kad jūs dėl visko esate teisūs. Sekmadienį mylimo žmogaus poelgiai teps balzamu jūsų širdį, bet tai, ką matote, yra tik dalis tiesos.  


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!