Bibliotekos ir senjorų namų draugystė

2015-06-06, Gerda BELOKOPYTOVA
Č. Petkus – vienas iš daugelio bibliotekos skaitytojų, gyvenančių senjorų namuose.
Č. Petkus – vienas iš daugelio bibliotekos skaitytojų, gyvenančių senjorų namuose.

Tarp F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filialo ir Pašusčių kaime (Gardamo sen.) esančių senelių namų „Senjorų Eldoradas“  užsimezgė graži draugystė. Nuo šiol ten vyksta bibliotekininkė Danutė Bružienė ir senjorams atveža džiaugsmą skaityti naujausius leidinius bei knygas.

„Buvo labai malonu, kad mūsų pasiūlytą idėją senjorai taip džiaugsmingai priėmė ir kaskart labai laukia mūsų atvažiuojant“, - kalbėjo D. Bružienė. Kiekvieną kartą bibliotekininkė su didžiule krūva įvairiausių knygų, žurnalų, laikraščių vyksta į senelių namus ir bendrauja su ten gyvenančiais senjorais. Anot D. Bružienės, „Senjorų Eldorade“ gyvena ir itin aktyvus bibliotekos pagalbininkas Česlovas Petkus. „Jis padeda visiems išdalinti knygas. Žino, kokios knygos kokiam gyventojui reikia“, - pasakojo bibliotekininkė.

Išties džiugu, kad bibliotekos darbuotojos ėmėsi tokios iniciatyvos ir dabar senjorai gali sekti ne tik rajono naujienos, bet ir įgyti žinių iš įvairiausių žurnalų. O štai išsiilgę knygų turi galimybę pasirinkti norimo žanro ir atsiriboti nuo kasdienybės aprašomoje istorijoje.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?