Penktadienio horoskopas – birželio 5 d.

2015-06-05, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Vasara
Fotolia nuotr. / Vasara

Penktadienis! Dalinamės astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien gerų vilčių pažadas romantikos ir kūrybos išsiilgusiems – Venera Liūto ženkle. Mielai dalyvausite įvairiose dramose, o  jei jų nebus – patys jas sukursite ir kitus mielai įtrauksite. Ir tai atlikti šiandien paprasta, nes galvoje kirbės kūrybiniai sumanymai, norėsite apie juos kuo garsiau kalbėti ir žinosite kaip kitus įtikinti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų ženklo valdovė Venera įžengs į Liūto ženklą, paskatindama jus daugiau meilės padovanoti savo šeimos nariams, o namuose kurti grožį. Ko jau ko, o puošnių daiktų ir papuošimų negailėsite, tinkamai jums suteiktą paramą ir savo lėšas bei talentus panaudosite, kad jūsų namai kuo labiau išgražėtų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Artimiausiu metu jums žadamos smagios žinios, žavūs pokalbiai ir įspūdingi pasimatymai, nes Venera nuo šios dienos Liūto ženkle. Žinosite, kaip sužibėti žodžių pagalba ir energijos tam nestokosite. Priešingai, visiems apie tai priminsite. Ir, galimas daiktas, tinkamai ištiestą jums svarbaus asmens pagalbos ranką panaudosite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien Venera pereis į ženklą, kuris jums yra dosnesnio atlygio, gražių pirkinių, skanesnio maisto ir mielų dovanėlių pažadas. Atvirai nedemonstruodami savo dosnumo, kaskart pasistengsite ką nors gero atlikti neakivaizdžiai. Dienai baigiantis galvoje gali kilti konkrečių sumanymų šioje srityje. Tegul tai būna kai kas, ką sugebate tik jūs. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nuostabi žinia jums – jūsų ženklą aplanko grožio ir malonumų planeta. Dėmesio nestokodami ir patys jo kitiems apsčiai suteiksite. Pats laikas pasirūpinti savo įvaizdžiu ir charizma. Laimei, dabar jumis visa širdimi tiki jūsų draugai ar komandos nariai, o atžalos ar mylimas asmuo suteikia papildomos motyvacijos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kol Venera viešės Liūto ženkle, mėgautis gerbėju dėmesiu galimybių mažės, nebent jus vilioja kažkas, apie ką negalite atvirai prisipažinti. Todėl, užuot ieškoje nuotykių, tapsite žavūs, puoselėdami savo vidinį pasaulį, o jausmus išreikšite padėdami kitiems. Tam priežasčių pakaks asmeniniame gyvenime, o motyvacijos – darbo vietoje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl Veneros Liūto ženkle būsite žavūs tiek, kiek galėsite savo kerus paskleisti tarp savo draugų ar kolegų. Be to, įsitraukę į bendrą veiklą, lengvai pritaikysite savo žinias, kurias įgijote studijų metu ar kelionėse. O jei kas nors jus pakvies pasikalbėti tema, kuri gal jau anksčiau buvo aptarta – neatmeskite pasiūlymo. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dėl Veneros vietos pokyčių, vis dažniau rūpinsitės tuo, kaip atrodote viešumoje, kokius jus mato ir kaip vertina už jūsų darbą ir pasiekimus. Kažką tokiu būdu tikrai sudominsite, todėl nenuostabu, jei darbe sulauksite papildomo dėmesio. Šiandien pagalbininkų ir pagalbinių priemonių apstu, tik jums reikia ryžtis tuo pasinaudoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Neribokite savęs, nes Venera ugnies ženkle, kuris jums atveria  platesnes perspektyvas. Tiesa, besidairantys nuotykių, gali tikėtis romano kur nors toliau nuo namų. Ir gavę progą – ja būtinai pasinaudosite. Kita vertus, gauti kelionių ar studijų pasiūlymai gali būti anksčiau nepanaudota asmeninio tobulėjimo priemonė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turėsite kai ką nuveikti intymių santykių fronte ar spręsdami kitų asmenų lėšų paskirstymo galvosūkius, kol pinigus ir malonumus globojanti planeta bus Liūto ženkle. Sąžiningos dalybos bus viena svarbesnių jūsų geros savijautos ir sklandžių santykių sąlygų, kaip ir pastangos atsižvelgti į tai, kas buvo neatlikta, nepastebėta ar pamiršta praeityje. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Esate vieniši? Norite palopyti esamus santykius? Tikitės pereiti į kitą santykių etapą? Dairotės verslo parterių? Vadinasi, jūsų valanda išmušė, nes Venera kaip tik nuo šios dienos įžengė į Liūto ženklą, t.y. jūsų partnerystės sritį. Be to, šiandien esate pasiruošę kovoti už kiekvieną džiugesnę akimirką ir turite gerų draugų, kurie pasiruošę jums padėti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dėl Veneros Liūto ženkle, jums taps aktualu pagerinti santykius su kolegomis, pagražinti savo darbo aplinką, pasiekti to, kad dirbti būtų gera, o ir savijauta būtų kuo puikesnė. Nenuostabu, jei kai kas tokiu būdu užmegs tarnybinį romaną. Tačiau šiandien rūpės daugiau padaryti dėl namų ir įvykdyti anksčiau neatliktus įsipareigojimus vadovybei.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?