„Teo“ tapo įgaliotais „Apple“ pardavėjais

2015-06-05, www.DELFI.lt
© AFP/Scanpix
© AFP/Scanpix
IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ bei oficialus „Apple“ distributorius Baltijos šalyse „AVAD Baltic“ susitarė dėl bendradarbiavimo. Įgaliojimas pardavinėti „Apple“ produktus yra svarbus partnerystės statusas, kuris suteikiamas tik didžiausiems ir patikimiausiems rinkos dalyviams.

Tapusi įgaliota „Apple“ produktų pardavėja („Apple Authorized Reseller“) Lietuvoje, bendrovė „Teo“ galės oficialiai naudoti ir komunikuoti „Apple“ sukurtą vaizdinę medžiagą akcijoms ir rengti rinkodaros kampanijas.

„Partnerystė su „AVAD Baltic“ bus naudinga mūsų klientams, nes „Teo“ salonuose bus galima išbandyti naujausius „Apple“ produktus ir gauti išsamias konsultacijas“, – sako „Teo“ Privačių klientų padalinio vadovas Nerijus Ivanauskas. Prieš tai bendrovės darbuotojams buvo surengti specialūs sertifikavimo mokymai.

Per pirmus tris šių metų mėnesius „Teo“ pajamos tik iš IT įrangos pardavimo, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, padidėjo 4 kartus. Tai lėmė daugiau kaip dešimt kartų padidintas prekių asortimentas, patogus ir paprastas įrangos įsigijimas.

Kita „TeliaSonera“ įmonių grupės bendrovė „Omnitel“ Lietuvoje yra oficialus „iPhone“ platintojas nuo 2008-ųjų. Per pastaruosius dvejus metus „Omnitel“ klientų naudojamų „iPhone“ skaičius padvigubėjo ir dabar daugiau nei 12 proc. reguliaraus mokėjimo klientų turi būtent „iPhone“ telefonus.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!