Sprendžiamos jaunimui svarbios problemos

2015-06-05, Šilutės rajono savivaldybės informacija

Šilutės rajono savivaldybės vadovų ir jaunimo diskusija dėl atviros jaunimo erdvės buvo plėtojama ilgai. Apie konkrečias vietas, kur būtų galima Šilutės jaunimui leisti laisvalaikį, pirmą kartą buvo kalbama Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje įvykusios jaunimo ir politikų diskusijos metu.

Tuomet buvo kalbama apie Šilutės muziejaus pastato patalpas, kurios yra Valstybės saugomas kultūros paveldo objektas, taip pat, kuriame yra daug vertingų interjero elementų: sieninės tapybos, koklinių krosnių, vidaus langinių, senovinių grindų, durų, vitražų ir kt. Minėtas pastatas yra labai blogos būklės ir jį galima tik restauruoti, paliekant visus elementus tokius, kokie jie yra. Šilutės muziejaus eksponatams būtina surasti erdves ir juos perkelti, o jaunimo veikloms pritaikyti patalpas iki kitų metų vasaros.

Susitikimo metu jaunimo atstovai apžiūrėjo Šilutės suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre bei Liepų g. 7 esančias patalpas. Jau nuo rugpjūčio mėnesio planuojama pradėti darbus, kad nuo rudens jaunimas turėtų savo erdvę ir laisvalaikio praleidimo vietą. Visi kiti su jaunimo erdve susiję klausimai bus sprendžiami kitų susitikimų ir diskusijų metu.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!