Garbės pilietis atšventė savo 95-ąjį gimtadienį

2015-06-05, Šilutės rajono savivaldybės informacija

Šilutės Garbės pilietis Jonas Jonaitis (tikroji pavardė Šidlauskas) mini savo 95-ąją gimimo dieną. Šios šventės proga sukaktuvininką pasveikino Mero pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Sveikindami mūsų Garbės pilietį, savivaldybės atstovai pasidžiaugė nuveiktais reikšmingais darbais mūsų kraštui ir Lietuvai, palinkėjo stiprybės, sveikatos ir šviesios atminties dar ilgus metus.

J. Jonaitis pasidžiaugė, kad gimė pačiu gražiausiu laikotarpiu – vasaros pradžioje, tekant saulei. Tai gražus, laimės teikiantis simbolis, lydintis jubiliatą jau 95-erius metus. „Teko daug ištverti gyvenime, daug sunkių laikotarpių išgyventi. Didelė garbė, kad 1999 metais man buvo suteiktas Šilutės Garbės piliečio vardas už ypatingus mano nuopelnus Šilutės kraštui, o šiandien sulaukiu garbių svečių ir sveikinimų“ – teigė jubiliatas. Gurkšnodami arbatą svečiai kartu su jubiliatu ir jį prižiūrinčia dukra Renata, šnekėjo apie svarbiausius gyvenimo įvykius, patirtus išgyvenimus, pasidžiaugė, kad jau 25-eri metai, kaip Lietuva nepriklausoma, bendradarbiauja su kitomis užsienio valstybėmis, yra jų vertinama.


Straipsnio komentarai

Ona 2015-06-08
Tai stiprios valios,nuoširdus,aukštos kultūros žmogus.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?