Pirmadienio horoskopas – birželio 8 d.

2015-06-08, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Aguonų laukas
Fotolia nuotr. / Aguonų laukas

Sveiki, mielieji! Po savaitgalio kimbame į darbus. Suprantame, nelengva, bet gal susiorientuoti ir nustatyti veiklos prioritetus padės dienos horoskopas?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos situacija vers jus elgtis prieštaringai. Nors tversite sienas, norėdami apsisaugoti nuo tų, kurių nuomonė nesutampa su jūsiške, aplinkybės įrodys, kad slėptis beprasmiška: lyg mostelėjus burtų lazdele, viskas susidėlios į vietas. O jos vaidmenį atliks jūsų savitumas ir kūrybiškumas, kurie atsiskleidžia jums aktyviai bendraujant. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jus vilios komandinis darbas, tačiau vien bandydami pasislėpti grupės nariams už nugaros, savo tikslų nepasieksite. Apsižvalgykite plačiau, nes diena jums paruošusi daugiau galimybių nei galima įsivaizduoti. Patys nustebsite dėl rezultato, kai ryšitės atskleisti savo gabumus, padidinti pajamas ar apsispręsti dėl pirkinio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Matydami prieš akis darbą ir tik darbą, galite praleisti palankią progą parodyti, kuo unikali jūsų asmenybės ir ką tik jūs vieni sugebate. Neįprastiems poelgiams jus gali įkvėpti jūsų draugai ar kolegos, o aktyvus bendravimas, daug išvykų ir susitikimų paskleis žinią apie jus, kiek įmanoma plačiau.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei šiandien neleisite kasdienybei jūsų suvaržyti, turėsite ne vieną progą atskleisti savo vidinį grožį. Geriausiai tai dabar atliksite, kažkam padėdami ar pasitarnaudami, ir tam pasirinkę neakivaizdžius būdus ir nelaukdami padėkos ar įvertinimo. Einantiems šiuo keliu netrūks nei palankių ir stebinančių aplinkybių, nei reikalingų resursų. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Lai šiandien jūsų nesuklaidina skeptikai, kurie žino savus būdus laimėti, tačiau ignoruoja jūsiškius metodus. Iš tiesų jūsų galios neįtikėtinai išaugs, kai rinksitės komandos žaidėjo ar net kapitono vaidmenį. Turėsite, ką jiems pasiūlyti, kuo juos sužavėti, ko juos išmokyti ir tobulai sudalyvausite komandinėse rungtyse.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeimos nariai šiandien apsunkins jūsų dalią, jei jiems tai leisite. Išties noras perduoti kam nors atsakomybės estafetę tegul jūsų nesugundo. Jūs dabar galite daug, jei nukreipsite savo mintis ir veiksmus į savo tikslus. Juos pasieksite, jei keliaudami į juos, leisitės vedami jus globojančių angelų sargų ir ryšitės neįprastiems pasirinkimams sankryžose. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kils pagundų pasislėpti darbų gausoje ir ja pasiteisinti kaskart, kai būsite raginami imtis veiksmų. Tokiu būdu galite neišvengti kliūčių kiekviename šios dienos žingsnyje. Viskas bus priešingai, jei pakelsite savo žvilgsnį kuo aukščiau ir pasitelksite visą būrį pagalbininkų, norinčių jus paraginti, pakylėti, įkvėpti ar suteikti jums vilčių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors dalis jūsų dėmesio kryps ten, kur krykštauja jūsų vaikai ar kur jums tiesiog malonu ir lengva, ne viskas bus taip, kaip jūsų buvo sugalvota. Užuot tenkinę savo ar atžalų mažas užgaidas, pamatykite ore sklandančių galimybių, kurios padės jums mesti netikusius veikimo būdus, trukdžiusius pasiekti profesinės sėkmės ir sėkmingesnio bendradarbiavimo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Manydami, kad šiandien svarbiausia sutvarkyti savo privačią erdvę ir tikėdami, kad jūs geriausiai žinote, kaip tai padaryti, prarasite kelias progas pasirūpinti savo santykiais su žmogumi, kuris jums svarbiausias. Šioje srityje galimi neplanuoti pokyčiai, žinios ir planai, kurie viską apverčia aukštyn kojomis, tačiau dėl to viskas sparčiai gerėja. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite dieną išeikvoti plepalams, kurių tema – baimės, kurias jūs sugalvojote ar atsinešėte iš praeities. Tačiau jūsų valioje pakreipti viską taip, kaip jus geriau, ypač jei aktualu sveikata, jūsų kasdieniai darbai ar ryšiai su kolegomis. Argi nematote, kaip aplink jus būriuojasi norintys pagelbėti, patarti ir nustebinti?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite pusę dienos išvaistyti diskusijoms apie neatliktus darbus, išvaistytus pinigus arba klausantis ilgo jūsų komandos narių taisyklių sąrašo. Tačiau tik jums rinktis, ar sustoti ties tuo, ar ieškoti kūrybiškų sprendimų, kurstyti romantikos laužus bei stiprinti ryšius su vaikais. Būsite nepralenkiami, pasitelkę partnerius ir paklusę netikėtai įvykių tėkmei.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Matyti tik save ir dėl to būti laimingiems ar liūdniems šiandien jums norisi labiausiai. Tačiau paliūdėti ar savimi pasimėgauti bus dar dienų, o savo namuose ar šeimoje atlikti reikšmingą misiją tokios geros progos gali greit nepasitaikyti. Pasiruoškite smagiai pasidarbuoti, keisti dienotvarkę ir nustebti dėl savo sugebėjimų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?