Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos dailės skyriuje vyko dailės egzaminas

2015-06-08, Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos informacija
Astos Andrulėnienės nuotraukos
Astos Andrulėnienės nuotraukos
Gegužės 28 d. Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos dailės skyrius vykdė baigiamąjį dailės egzaminą, kurį surengė Pagėgių viešojoje bibliotekoje.

Egzamino metu šeši mokiniai – Gintarė Zandovaitė, Goda Račkauskaitė, Ema Grodeckaitė, Karolina Rimkutė, Deividas Rimkus, Gabija Navickaitė pristatė baigiamuosius kūrybinius darbus ir jų aprašus. Egzaminų komisiją sudarė mokytojos - Lina Ambarcumian, Virginija Karinauskienė ir Lina Jonelienė. Buvo pristatyti šeši kūrybiniai darbai:  „Lapams krintant“ (Karolina Rimkutė . Sgrafitas), „Svajonių apsupty“( Gintarė Zandovaitė. Akrilas), „Švyturys“ (Deividas Rimkus. Metalo apdirbimas), „Gimę ieškoti“( Goda Račkauskaitė. Akrilas), „Frazė. (Ne)Logika. Ekspresija.“ (Gabija Navickaitė. Mišri technika).

Egzamino svečias švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Kačiulis džiaugėsi absolventų darbais ir dalino profesionalius patarimus.

 Visi kūrybiniai darbai įvertinti puikiai. Mėnesį po egzamino jie eksponuojami Pagėgių viešojoje bibliotekoje.

                                                                                                            

                                                

 

                                                                     


Foto galerija

Straipsnio komentarai

kristina2015-06-08
saunu kad musu jaunimas toks gabus valio pagegiai tikrai geras ir gabus jaunimas pavyzdys mums aciu kad tokie gabus aciu mokytojams nes as ir mokiausi pries daug metu mano vaikai baige pagegiu vidurine daug kas pasikeite mano aukletoja buvo sokut kiek zinau jau anapilin mokyklos direktorius glinskas muzikos mok alimas hemijos mok striaukiene kuria ne per seniausiai as gryzus lietuvoj pamaciau senute su lazdele bet aciu ka jinai mane ismoke anglu kalbos mokytoja snigeriova kurios nenorejau mokytis o dabar ji man reikalinga nes gyvenu uzsieny dar karta dziaugiuosi su pagegiu mokykla ir su pagarba visiems kas dar dirba ir ugdo jauna karta taip graziaiir nepamirsta musu seneliu tradiciju su pagarba buvusi pagegiu mokine
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar norėtumėte čiuožyklos miesto centre?