Antradienio horoskopas – birželio 9 d.

2015-06-09, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Auga genijus?
Shutterstock nuotr. / Auga genijus?

Linkime dar vienos įdomios, nuostabios dienos, kurioje kažką naujo atrastumėte ir sužinotumėte.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje pakaks vien jūsų žvilgsnio, kad jūsų nurodymus reikiami asmenys darbe išgirstų. Vakarop per didelis emocijų kiekis ore ar aplinkoje jūsų lai netrikdo – įžvelkite tame privalumų ir raskite kuo tyliai pasidžiaugti. Būtent tyliai, nes, priešingu atveju, kiltų nereikalingų diskusijų banga, dėl kurios ne smagiai pasimaudytumėte, o tik sušlaptumėte. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų noras saugiai pasislėpti žmonių grupėje gali būti suprantamas ir visiškai pateisinamas, tačiau iki popietės savo nuomone ar žiniomis pasieksite priešingo rezultato. Vėliau kažkas iš jūsų komandos narių ar draugų sukels nepasitenkinimo bangą, kurią nuraminsite ne bandydami kažką žūtbūt išsiaiškinti žodžiais, o supratimu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien džiaugsitės savo triūso vaisiais, jei daugiau galvosite ne apie asmeninę naudą, o tuos, dėl kurių ir su kuriais dirbate. Net ir atliekant eilines užduotis nevalia pamiršti, kad jūsų buvimas šalia ir jūsų poelgiai labai veikia kitus žmones. Taigi nuo jūsų veiksmų priklausys tiek kitų žmonių nuotaika, tiek savijauta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą galite sau pripažinti, kad jūsų laukia tobula diena. Net jei vėliau apniktų kitokios mintys, siekite, kad visos jos būtų teigiamos. Dieną šį tą suprasite savo partnerių dėka, o jos pabaigoje būsite užklupti keistų prisiminimų. Jie, tiesa, gali įkyriai trukdyti susikoncentruoti į jums aktualius dienos įvykius. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien bus akimirkų, kai pasijusite išmesti už borto be jokios rimtos priežasties. Kad taip nenutiktų, būkite atidūs ne tik tam, ką veikiate, bet ir tiems, su kurias kartu esate. Vakarop komandinis darbas ar bendravimas su draugais bus apsunkintas noro žūtbūt išsakyti savo nuomonę, užuot palaikius liežuvį už dantų. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite geri partneriai ir patarėjai, jei į žmones, kurie šalia, žvelgsite su pagarba ir atjauta. Dieną šis ryšys dar stiprės, jei matysite ne tik tai, kas matoma akimis. Vakarop noras laimėti mūšius darbo vietoje gali būti stipresnis už poreikį išsaugoti gerus santykius. Kiek savo ambicijas suvaldysite, taip gerai egzaminą pavyks išlaikyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Susirūpinę tuo, kad viskas būtų tobula darbe, ir patys retai galvą aukštyn pakelsite, ir kitiems ramybės neduosite. Tai bus teisinga tiek, kiek jums netrukdys atsižvelgti į kitus žmones, kurie kiek jautriau reaguos į abejingumą. Vakarop nuomonių skirtumai gali tapti pagrindine kliūtimi gerai jaustis ir sėkmingai dirbti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžioje išsiaiškinsite šį tą, kas jums įkvėps dar tolimesniems žygiams ir gilesnėms diskusijoms. Tačiau čia nepersistenkite, nes noras rizikingai pasielgti vakarop išblaškys jūsų energiją. Kažko prašydami, reikalaudami ar tikėdamiesi iš kitų asmenų, atsidurtumėte dviprasmiškoje situacijoje, kuri niekams dienos nepalengvintų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors diena jums daugiau duos negu ims iš jūsų, jums bus sunku tai pastebėti, nes nevalingai statysite sienas aplink save. Iš tiesų gerai jausitės savo pačių uždarame pasaulyje, kuriame niekam nebus vietos, nebent patiems artimiausiems. O ir juos į jį įsileidę, labiau nuo jų ginsitės nei kuo nors dalinsitės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jausitės puikiai, jei nejučiomis įsilieję į bendrą dienos tėkmę, plauktumėte pasroviui su ja. Tokiu būdu ir kitiems kažką reikšmingo paaiškinsite, ir patys išsiaiškinsite. Viena, ko nevertėtų daryti popietę, tai raginti kitus kuo greičiau ir kuo daugiau darbų atlikti. Ką galite atlikite, bet sveikatą ir gerus santykius su kolegomis patausokite.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandiena gali būti nei geresnė, nei prastesnė už kitas dienas, nebent jums trukdytų pernelyg daug emocijų ir pernelyg didelis susirūpinimas vieni kitais. Jums labiau knietės tai, kas jūsų ir kas vien jūsų. Kažkokie tik jums žinomi metodai gali padidinti tai, ką turite, tačiau noras save pamaloninti atliktų visiškai priešingą paslaugą.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena jums bus tiek maloni, kiek patys apsispręsite ją tokia padaryti. Dienos pradžioje būsite geri komandos žaidėjai, paklūstantys kitų valiai, bet ir patys žinantys, ką pasiūlyti. Vėliau viskas gali pasikeisti dėl situacijos šeimoje ir jūsų požiūrio į tai. Jūsų pastangos, nors ne visada teisingai suprastos, bus vertesnės nei diskusijos šia tema.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?