Orai bus permainingi: šalną keis lietus, temperatūra pakils, bet vėl sugrįš šlapdriba

2014-10-19, orai.lt, orai24.lt

Sekmadienio dieną žemi debesys ir lietus išplis į daugelį šalies rajonų. Intensyviau lis šiaurinėje respublikos pusėje, o pietiniame šalies pakraštyje gali ir visai nelyti. Vėjas suksis iš pietvakarių, dar labiau sustiprės, pajūryje jo gūsiai sieks 15–17 m/s. Su pietvakarių srautais į mūsų kraštą plūstelės šiltesnis oras, tad termometrai po pietų jau rodys 9–14 laipsnių šilumą.

Šis Atlanto ciklonas lems Lietuvos orus ir pirmadienį. Ir naktį, ir dieną numatomi apniukę, vėjuoti, lietingi orai. Pietvakarių vėjas ir toliau neš šilumą, tad naktį temperatūra mažai tesiskirs nuo sekmadienio dienos, o dieną ji pakils dar vienu kitu laipsniu.  

Antradienį vėjas rims, tačiau krituliai prognozuojami dar daugelyje vietovių. Naktį visur numatomi lietūs ir švelni 6–11 laipsnių šiluma. Dieną taip pat daugiausiai lis, tik šiaurės rytiniuose rajonuose lietuje po pietų gali įsimaišyti šlapių snaigių. Temperatūros kreivė vėl pasuks žemyn: dienos pradžioje bus šilčiau, apie 7–12 laipsnių šilumos, o po pietų oras pradės vėsti.

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!