Po antrojo kėlinio pergalę ir tris taškus iš šilutiškių atėmė „Lietavos“ futbolininkai

2015-06-09, „Šilokarčemos“ informacija
FK „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje tarp 18-os komandų yra 8-oje vietoje.
LFF pirmosios lygos vienuoliktojo turo susitikimas birželio 2 dieną tarp „Šilutės“ ir Jonavos „Lietavos“ baigėsi svečių pergale, rezultatu 3:1.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių abi ekipos demonstravo gana apylygį ir permainingą žaidimą. Pirmieji į priekį išsiveržė šilutiškiai, kai po geltonos kortelės, parodytos „Lietavos“ žaidėjui Martynui Stankevičiui, 20–ąją minutę sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Edgaras Lukoševičius – 1:0. 22–ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortele buvo įspėtas Šilutės futbolininkas Simonas Pilypas. 41–ąją minutę 11–os metrų baudinio metu sėkmingai pasirodė ir rezultatą išlygino „Lietavos“ žaidėjas Lukas Miščiukas –1:1. Po pirmojo kėlinio komandos tenkinosi lygiosiomis – 1:1.

Prasidėjus antrajam kėliniui nė viena iš ekipų rezultatu patenkinta nebuvo, tad ir toliau atkakliai siekė pralaužti varžovų vartus. Vis dėlto tik gerokai įpusėjus antrajam kėliniui į priekį išsiveržti pavyko Jonavos futbolininkams, kai 84–ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė Lukas Konaverskis – 2:1. Ilgai netruko laukti ir  88–ąją minutę savo ekipos pranašumą padidino Laurynas Stonkus, po kurio įvarčio „Lietava“ atsiplėšė 3:1. Iki kėlinio pabaigos šilutiškiams varžovų pranašumo sumažinti nepavyko. Po arbitro švilpuko pergalę rezultatu 3:1 šventė „Lietavos“ futbolininkai.

Rungtynių statistika

Įvarčiai: 20 min. Edgaras Lukoševičius (1:0), 41 min. Lukas Miščiukas (1:1), 84 min. Lukas Konaverskis (1:2), 88 min. Laurynas Stonkus (1:3).

Įspėjimai: 19 min. Martynas Stankevičius – geltona kortelė („Lietava“), 22 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Šilutė“), 75 min. Laurynas Vertelis – geltona kortelė („Lietava“).