Vyko įdomi vaikų futbolo šventė

2015-06-09, „Šilokarčemos“ informacija
Futbolo šventės dalyviai
Futbolo šventės dalyviai

Šeštadienį centriniame miesto stadione šurmuliavo mažieji futbolininkai - čia vyko didžiulė ir smagi futbolo šventė. Antrąkart organizuotame tarptautiniame futbolo turnyre VšĮ „Šilutės sportas“ taurei laimėti varžytis dėl milžiniškos taurės susirinko jaunieji  futbolininkai.

Į turnyrą atvyko šešiolika komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos - iš viso daugiau nei 200 sportininkų ir šimtas jų tėvelių. Stadione veikė kavinė, vaikų batutas, futbolo prekių parduotuvė ir daug kitų smagių pramogų. Turnyrą atidarė „Šilutės sporto“ direktorius Dainius Gricevičius, palinkėdamas varžybų dalyviams sėkmės, ir pakvietė komandas atvykti ir kitais metais.

Turnyro gražuolė taurė atiteko čempionais tapusiai Kaliningrado komandai, kuri laimėjo visas šešias rungtynes. Tačiau pralaimėjusių turnyre nebuvo, visos komandos buvo apdovanotos atminimo taurėmis, kiekvienos komandos žaidėjas - atminimo dovanėle.

Vaikai ne tik varžėsi futbolo aikštelėje, bet ir pramogavo dideliame batute, rungtynių pertraukoje jėgas išmėgino baudinių konkurse, kurį laimėjo šilutiškis Aironas Trakšelis. Daug emocijų sukėlė „burbulų futbolas“," kuriame savo jėgas išbandė vaikų tėveliai.

 

 

 


Foto galerija

Futbolo šventės dalyviaiŠilutiškių, 2005-ųjų gimimo metų jaunųjų futbolininkų komanda su treneriais S. Česnuliu ir B. Mackevičiumi.Apdovanojimai.Baudinių konkurso nugalėtojas šilutiškis Aironas Trakšelis.Šventės metu vaikai  pramogavo dideliame batute.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?