Usėnuose atidaryta nauja žaidimų aikštelė mažiesiems

2015-06-09, Gerda BELOKOPYTOVA
Aikštelės atidarymo metu vaikai krykštavo naujosiose sūpynėse.
Aikštelės atidarymo metu vaikai krykštavo naujosiose sūpynėse.

Vasara Usėnuose prasidėjo itin džiugiai. Birželio 1-ąją – minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną – į išskirtinę šventę rinkosi ne tik mažieji usėniškiai, bet ir jų tėveliai bei kiti bendruomenės nariai. Tądien vyko ir naujosios vaikų žaidimų aikštelės atidarymo šventė.

Usėniškiai visi kartu nusprendė, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skirtas seniūnijai lėšas panaudos vaikų žaidimų aikštelės įkūrimui, mat tokios iki šiol Usėnuose nebuvo.

Pirmadienį vaikų šventė prasidėjo itin smagiai. O ir mažųjų susirinko čia išties labai daug, taip pat dalyvavo Usėnų pagrindinės mokyklos vasaros stovyklos „Auk ir pažink 4“ vaikai. Pirmiausia mažieji zujo jau tradicine tapusioje atrakcijoje – piešė kreidelėmis ant asfalto. O tuomet sugužėjo prie naujosios žaidimų vietos. Čia susirinko ir bendruomenės nariai, vaikų tėveliai, seniūnijos bei valdžios atstovai. Atidarymo juostą perkirpus Usėnų seniūnui Algirdui Raukčiui, Šilutės r. savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui bei administracijos direktoriui Sigitui Šepučiui atverti vartai į saugių žaidimų pasaulį. Naujojoje aikštelėje įrengtos viena didelė ir dvi mažesnės sūpynės, lipynės, čiuožykla, palypėjus atrakcionų laipteliais įkurtas namelis, kuriame vaikai ras ir baldų, ir kur prisėsti, taip pat pastatytas stalas ir suoliukas tėveliams, atlydėjusiems pasižaisti savo mažuosius. Pastatyta šiukšliadėžė bei iš rąsto pagamintas gėlynas, kuriame nuo šiol žydės įvairiaspalvės gėlės. Aikštelės įkūrimo darbai kainavo apie 1 700 eurų. Naujieji vaikų žaidimų įrenginiai pagaminti savų rankomis. Už tai visi be galo dėkingi usėniškių Vilmos ir Kęstučio Žiogų šeimai. Pasak Usėnų bendruomenės pirmininkės Aldonos Rauktienės, planuojama kasmet šioje aikštelėje įkurti kažką naujo.

Susirinkusieji ne tik apžiūrėjo naująją aikštelę, bet ir klausėsi koncerto. Usėniškiams koncertavo Stoniškių pagrindinės mokyklos dramos būrelis „Vėjelis“ (mokytoja Jūratė Daugalienė), Šilgalių mokyklos daugiafunkcio centro socializacijos būrelis „Veidrodis“ (mokytoja Ineta Maziliauskienė), Usėnų pagrindinės mokyklos choras ir folkloro ansamblis „Kukučiai“ (mokytoja Zosė Židackienė).

Šventė tuo nesibaigė. Vaikai kartu su Usėnų filialo bibliotekininke Onute Miliauskiene smagiai pūtė muilo burbulus. O kokia šventė be torto? Usėnų bendruomenės nariai vaikams padovanojo net 5 kilogramų tortą, kuris atneštas kartu su fejerverkais. Vaikams tai buvo išties didžiulė, išskirtinė šventė, mat visas dėmesys tądien buvo skirtas tik jiems. Šventės dalyviai dar ilgai nesiskirstė, skanavo tortą ir gardų vietos šeimininkių pagamintą rabarbarų kompotą.

Šios šventės režisierė J. Daugalienė taip pat buvo paruošusi staigmenų ir Usėnų bendruomenei. Renginio metu bendruomenės pirmininkei A. Rauktienei ji įteikė ypatingą skrynelę, į kurią nuo šiol bus dedami įvairių Usėnuose vykstančių švenčių atributai. Pirmasis ten jau įdėtas – tai naujosios vaikų žaidimų aikštelės atidarymo juostos skiautelė.


Foto galerija

Usėnų bendruomenės pirmininkei A. Rauktienei įteikta ypatinga skrynelė, į kurią nuo šiol bus dedami čia vykstančių renginių atributai.Vaikų žaidimų aikštelės atidarymo juostą perkirpo (iš kairės) seniūnas A. Rauktys, administracijos direktorius S. Šeputis, meras V. Laurinaitis.Aikštelės atidarymo metu vaikai krykštavo naujosiose sūpynėse.Aikštelės atidarymo metu vaikai krykštavo naujosiose sūpynėse.
Aikštelės atidarymo metu vaikai krykštavo naujosiose sūpynėse.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?