Saugų vaikų globos namų ugdytinių svajonės pildosi

2015-06-10, Gerda BELOKOPYTOVA
Saugiškiai kartu su globos namų ugdytinių angelu sargu tapusia V. Grajauskiene Vilniuje, paramos renginyje.
Saugiškiai kartu su globos namų ugdytinių angelu sargu tapusia V. Grajauskiene Vilniuje, paramos renginyje.

Gegužės 19 dienos „Šilokarčemos“ laikraščio numeryje rašėme apie tai, jog Vilniuje organizuojamas paramos renginys, skirtas Saugų vaikų globos namuose gyvenančių vaikų vasaros stovyklai.

Tad gegužės 20-ąją saugiškių draugai iš Vilniaus jau laukė jų atvykstančių ankstyvą rytą ir buvo paruošę kupiną pačių įvairiausių staigmenų dieną. Svarbiausia, kad idėjos sumanytojų lūkesčiai išsipildė, renginys praūžė su trenksmu, o vaikai šią vasarą galės iškeliauti į išsvajotąją stovyklą.

Į išskirtinį saugiškiams organizuojamą renginį vyko 12 Saugų vaikų globos namų ugdytinių, taip pat įstaigos direktorius Eugenijus Judeikis bei kiti darbuotojai. Lietuvos radijo ir televizijos centras suteikė galimybę Saugų vaikų globos namų vaikučiams pakilti į televizijos bokštą ir iš aukštai pamatyti Vilnių. Lietus tą dieną tikrai nesugadino visų nuotaikos, pavyko matyti ir Vilnių, ir sudalyvauti generalinėje repeticijoje „New York“ muzikiniame teatre, kur vakare vyko paramos renginys.  

Anot renginio organizatorės vilnietės Viktorijos Grajauskienės, renginys pavyko puikiai, o Saugų vaikų globos namų mergaitės pasirodė drąsiai. Netrūko tądien smagių pasirodymų, gražių žodžių ir nesuvaidintų emocijų. Renginio dalyviai ir organizatoriai pasidarbavo išties atsakingai.

„Vakaro metu - įskaitant dalyvio mokestį ir loterijai skirtus pinigus - pavyko surinkti 3 500 Eur, o minimali norima suma surinkti buvo planuojama 4 000 Eur. Kol kas turime surinkę apie 3 800 Eur, todėl labai džiaugiamės, kad artėjame prie tikslo ir stovykla tikrai įvyks, - pasakojo V. Grajauskienė. - Loterijai įsteigtas pagrindinis prizas – SAFFORT seifas – atiteko Saugų vaikų globos namams, mat laimėjusi moteris nusprendė prizą jiems padovanoti. Dabar visi vaikų pasai ir kiti svarbūs dokumentai bus saugūs“. Aukciono metu parduotas ir saugiškių vaikų pagamintas medis, ant kurio lapelių vaikai užrašė savo svajones.

„Dėkojame Vilijai Liatukienei ir Šilutės šeimos klubui, kurie išpildė nemažai vaikų svajonių bei aplankė Saugų vaikų globos namus. Ačiū sakome Rūtai Žvirblienei iš Šilutės ir jos draugėms už vaikų svajonių pildymą bei visiems kitiems, nes dovanos keliavo iš Vilniaus, Kauno. Labai džiaugiamės, kad ratas plečiasi ir visa Lietuva padeda Saugų vaikų globos namams“, - kalbėjo paramos renginio organizatorė.

Saugiškiai vaikai jau birželio 30 dieną iškeliaus į poilsio ir laisvalaikio centrą „Minija“, kur pramogaus iki liepos 3 dienos.

„Labai džiugu, kad sutinkame tiek nuostabių, nuoširdžių ir gerų žmonių, kurie prisideda savo idėjomis, darbais ir parama. Kartu tikrai galima sukurti stebuklus“, - įvykus renginiui įspūdžiais dalijosi V. Grajauskienė.

O ką apie šį išskirtinį renginį mano patys saugiškiai? Vaikus į Vilnių lydėjusi įstaigos darbuotoja Aušra Judeikienė pasakojo, kad vaikai jautėsi pakylėti ir be galo laimingi dėl tokio jiems parodyto dėmesio. „Tai buvo išskirtinė šventė mums visiems. Sunku rasti padėkos žodžių Viktorijai ir jos komandai už tai, ką ji padarė ir ką daro dėl mūsų vaikų, - gražių žodžių negailėjo A. Judeikienė. – Žinoma, kelionė nebuvo lengva, mat lydint vaikus mes, suaugusieji, turime būti labai atidūs. Tai labai atsakingas darbas“. Prieš renginį saugiškiai vaikai labai jaudinosi, mat jiems reikėjo pasirodyti scenoje ir atlikti pasiruoštus kūrinius. Tačiau su jauduliu puikiai susitvarkyta ir viskas pavyko labai sklandžiai.

Ši graži vilniečių ir saugiškių draugystė tęsiasi ir įgauna vis didesnį pagreitį. Džiugu, kad yra žmonių, kurie nesitikėdami jokio atlygio stengiasi padėti likimo nuskriaustiesiems.

 


Foto galerija

Mergaitės drąsiai jautėsi scenoje ir žiūrovams atliko kelis kūrinius.Mergaitės drąsiai jautėsi scenoje ir žiūrovams atliko kelis kūrinius.Saugiškiai kartu su globos namų ugdytinių angelu sargu tapusia V. Grajauskiene Vilniuje, paramos renginyje.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?