Pirmadienio horoskopas – spalio 20 d.

2014-10-18, ji24.lt

Naująją savaitę pasitikite darbingos ir geros nuotaikos!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos patirtys gali priminti jums, ko dar nepadarėte dėl sėkmingos partnerystės. Jei siekiate, kad jūsų santykiai klestėtų, kalbėdamiesi su žmonėmis, būkite kūrybiški, kupini gyvenimo džiaugsmo ir noro dalintis informacija. Neišvengiami pasikartojimai, vienas po kito primenantys, kas iki šiol neatlikta sėkmingų santykių kelyje, tegul jūsų nesustabdo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tam tikros aplinkybės namuose sukurs tinkamas sąlygas atlikti savo užduotis darbe. Tiesa, suprasite, kad dažniau judate ne pirmyn, o atgal, nes vis atsiranda tai vienas, tai kitas iki šiol neįvykdytas ar nebaigtas darbas. O kuo toliau į mišką – tuo daugiau medžių. Geroji žinia ta, kad pasiklysti tikrai nėra jokios rizikos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandienos susitikimai jums primins tuos, kuriuos galbūt buvote šiek tiek pamiršę. Jų dėka jūsų ausis pasieks širdį glostantys ir jausmus kaitinantys dalykai. Ką su tuo darysite, prognozuoti nėra prasmės, nes viskas priklausys tik nuo jūsų. Atsiminkite tik tai, kad būti geranoriškiems, džiugiems ir siekiantiems bendrauti – verta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sėkmingai susiklostę finansiniai reikalai gali jus skatinti rizikingiems veiksmams, kuriais norėtumėte praturtinti savo namus ar šeimos gyvenimą. Tačiau pernelyg nesiveržkite užkariauti naujų teritorijų – dabar tinkamiausias metas pasirūpinti anksčiau įgytomis ir jose įvesti tvarką. Už tai jums bus tinkamai padėkota ir atsilyginta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gauti pagyrimai reikš ne tai, kad jūs kažko nusipelnėte, o tai, kad kažką dar turite atlikti. Todėl klausykitės ištempę ausis, kad teisingai išgirstumėte jums siunčiamą žinią. O tada jau pakvips galimybėmis, kuriomis, jei ne šiandien, tai labai greitai galėsite pasinaudoti. Ta pati taisyklė galioja ir šios dienos susitikimams su seniai matytais žmonėmis. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neafišuodami savo sprendimų ir veiksmų plano, šiandien gausite naudos ir galimybių pagerinti savo finansinę padėtį. Tiesa, tam reikės atsižvelgti į kiek įgrisusias aplinkybes, kurios, užuot jus palikusios ramybėje, velkasi iš paskos ir reikalauja jūsų dėmesio. Verčiau nesivaikykite lengvos sėkmės, nes šis jausmas gali jus trumpam paklaidinti. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atidžiai klausykitės iš draugų ar kolektyvo narių jus pasiekiančios informacijos, kad jos nepraleistumėte pro ausis ir tinkamai ją suprastumėte. Ši informacija padės lengvai rasti sprendimo būdus, padedančius sustiprinti savo komunikacinius gebėjimus ar padirbėti ties tuo, kaip norite save pateikti visuomenei. Kad rezultatai būtų idealūs, reikia šiek tiek lukterėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbe kaišiodami nosį ten, kur jau ne kartą lankėtės, būtinai sužinosite kažką naujo. Net jei tai būtų gerai pamiršta sena. Galbūt išklausę jums skirtą informaciją mesitės į kraštutinumus: be galo, be krašto ja susižavėsite, arba, priešingai, nenorėsite apie tai nieko girdėti. Verčiau tyliai apmąstykite tai, ką sužinojote, nes atsitiktinumų nebūna.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nustebsite supratę, kad svajonės gali pildytis. Ir pagalba ateina laiku. Nes žinote, kad esate jos nusipelnę. Bet ar turite ryžto visu tuo naudotis protingai ir garbingai? Ar esate pasiruošę išklausyti savo grupės narius ir atsižvelgdami į jų nuomonę, pakeisti požiūrį? O užuodę galimybes – jomis dalintis dėl sklandžių santykių kolektyve?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pasitikėjimas kitais žmonėmis, ypač savo partneriais, teiks jums dideles dovanas, tačiau ne kartą gūžtelsite pečiais priversti vėl ir vėl kartoti tai, ką, regis, jau buvote išmokę. Bet tik tokiu būdu galėsite palypėti taip aukštai, kaip jums dabar norisi ir atlikti tokią šios dienos ar laikotarpio misiją, apie kurią jau ilgai svajojate.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Viskas, ką šiandien išgirsite, perskaitysite ar pamatysite, bus galimybė papildyti savo žinių bagažą. Deja, daugelis pagalvos, kad kartoja vėl ir vėl tą pačią kažkada neišmoktą medžiagą. Tačiau, žvaigždės jums primena, kad tokiu ir tik tokiu būdu jums atsivers durys į pažinimą ir priartins jus prie toli gyvenančių draugų ar giminaičių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nesiliaudami svarstysite, kaip galite pakeisti tai, kas šiuo metu jūsų netenkina. Atsakymai bus paprasti, gal net buitiški, bet jų gausa jus nustebins. O jūs turėsite įminti, kas ir kaip gali pakeisti jūsų esamą situaciją ir padaryti ją dar aiškesne, patogesne, mielesne, sklandesne. Tik kol kas, kol neištyrinėjote esamų, neskubėkite nerti į naujus vandenis.


 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar jūsų namas – renovuotas?