Šilutės rajono policijos komisariatas turės naują automobilį

2015-06-09, Šilutės r. savivaldybės informacija
Naują automobiliį (kol kas nežymėtą) Šilutės rajono policijos komisariatui perdavė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis (ketvirtas iš kairės), Administracijos  direktorius S. Šeputis (antras iš kairės) bei mero pavaduotojas Virgilijus Pozingis (pirmas iš dešinės).
Naują automobiliį (kol kas nežymėtą) Šilutės rajono policijos komisariatui perdavė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis (ketvirtas iš kairės), Administracijos direktorius S. Šeputis (antras iš kairės) bei mero pavaduotojas Virgilijus Pozingis (pirmas iš dešinės).

Šilutės rajono savivaldybė, glaudžiai bendradarbiaudama su Tauragės vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatu, nusprendė prisidėti prie įgyvendinamos Viešojo saugumo plėtros 2015 – 2025 m. programos.

Vienas pirmųjų darbų – naujo automobilio „Škoda Octavia“ subnuoma Šilutės policijos komisariatui. Automobilis bus naudojamas patruliavimui Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje. Tikimasi, kad 2015 metais pagamintas automobilis padės užtikrinti efektyvesnį policijos pareigūnų funkcijų atlikimą bei palengvins darbą. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila ir Šilutės policijos komisariato viršininkas Sigitas Mikutavičius pasidžiaugė glaudžiu policijos ir Savivaldybės bendradarbiavimu.

Už šį automobilį mokės Savivaldybės administracija pagal veiklos nuomos sutartį – po 355,66 Eur per mėnesį. Iš viso per 60 mėnesių Savivaldybė už automobilio nuomą sumokės 21 339,60 Eur. 

Kitas žingsnis, siekiant užtikrinti bendruomenės narių saugumą – birželio pabaigoje planuojama baigti diegti vaizdo stebėjimo kameras Šilutės mieste: 100 metrų spinduliu apie šias kameras veiks bevielis interneto ryšys, todėl tai bus ne tik galimybė užtikrinti saugumą mieste, bet ir bus patogu bendruomenės nariams. Taip pat šiuo metu vyksta Šilutės miesto pagrindinių gatvių (Lietuvininkų ir Tilžės gatvių) projektavimo darbai siekiant efektyvesnio automobilių srauto sureguliavimo. Ateityje taip pat planuojama įrengti stacionarius greičio matuoklius miesto teritorijoje.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?