Netikėta žinia: „darbiečiai“ tikisi, kad jų partijoje bus žymiai daugiau narių

2015-06-10, Stasys BIELSKIS
Spaudos konferencijoje – Darbo partijos kandidatai į Savivaldybės tarybą (iš kairės) Brigita Nausėdaitė, Darijus Pundžius, Saulius Stankevičius, Tomas Budrikis (kandidatas į merus) ir Juozas Sauspreškis.
Spaudos konferencijoje – Darbo partijos kandidatai į Savivaldybės tarybą (iš kairės) Brigita Nausėdaitė, Darijus Pundžius, Saulius Stankevičius, Tomas Budrikis (kandidatas į merus) ir Juozas Sauspreškis.

Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas Saulius Stankevičius spaudos konferencijos metu pristatė šios partijos deleguotą kandidatą į Šilutės rajono savivaldybės merus Tomą Budrikį. „Darbiečiai“ kalbėjo ir apie savo rinkimų programą, prisiminė nuveiktus gerus darbus.

S. Stankevičius teigė, kad savivaldybių tarybų ir tiesioginiuose mero rinkimuose, kurių balsavimo rezultatai Šilutės krašte jau panaikinti, buvęs „darbiečių“ kandidatas į merus Romualdas Renčeliauskas rinkėjams netiko, todėl dabar nuspręsta išbandyti kitą variantą.

„Manome, kad šis variantas bus sėkmingesnis - žmogus, kurį jūs pažįstate iš matymo, yra jaunas, 30-ies metų amžiaus, buvęs Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Budrikis, - kalbėjo S. Stankevičius. – O į Savivaldybės tarybą einame su naujais rinkimų šūkiais ir pažadais, tikimės visuomenės bei žiniasklaidos palaikymo“.

T. Budrikis save apibūdino tokiais žodžiais: „Esu gimęs ir augęs Šilutėje, baigęs Martyno Jankaus mokyklą, vėliau – Šilutės pirmąją gimnaziją. Vilniuje įgijau statybos inžinerijos bakalauro, paskui - ir viešojo administravimo magistro išsilavinimą. Pagrindinės mano darbovietės buvo privačiame sektoriuje – tai statybų, reklamos įmonės. Dar studijuodamas universitete dirbau vienoje įmonėje projektų vadovu. Visada derindavau mokslus ir darbą, nes norėjau per trumpesnį laiką pasiekti geresnių rezultatų. Taip atsitiko, kad pradėjęs dirbti Šilutės rajono savivaldybėje tapau šios Savivaldybės administracijos direktoriumi, pusę metų ėjau tas pareigas. Būnant administracijos direktoriumi buvo mažinamos Savivaldybės skolos, neplečiamas biurokratinis mechanizmas. Bet per pusmetį neįmanoma nuveikti daugiau darbų. Tikiuosi, kad šitie dalykai bus ir toliau tęsiami. Kandidatu į merus iškart nesutikau būti, sakiau, jog dar per anksti, dalyvausiu kituose rinkimuose, bet, kaip matote, kiti rinkimai atėjo labai greitai – nereikėjo ketverių metų pertraukos, praėjo tik keli mėnesiai. Eidamas į mero pareigas noriu padaryti skaidrią Savivaldybę – tai yra pagrindinis dalykas, kadangi žmonės mato ir klausia: „Kodėl reikia pakartotinių rinkimų? Kas čia atsitiko?“. Lyg yra kažkokie įtarimai, kažkas yra viešai paskelbta, bet žmonės apie tai nieko konkretaus nežino ir nėra informuoti. Aš tikiuosi, kad būnant man meru, tokių dalykų tikrai nebus – viskas bus sąžininga, informatyvu ir gyventojai turės visapusišką informaciją, kas vyksta savivaldoje, nekils abejonių, kad čia gali būti neskaidrių dalykų“.

„Darbiečiai“, kandidatai į Savivaldybės tarybos narius – mokytojas Juozas Sauspreškis, gydytojas Darijus Pundžius ir jaunimo organizcijos „Darbas“ atstovė Brigita Nausėdaitė – irgi pristatė savo partijos programą bei tikslus.

J. Sauspreškis stebėjosi, kad praėjusių rinkimų rezultatai yra anuliuoti, o priežastys ir dėl to kalti asmenys dar iki šiol neįvardyti. „Man tik kyla klausimas – kas už viso to slepiasi, ir dėl ko yra taip daroma: ar bijoma, ar vėl kažko tikimasi? Tai, manau, ir visuomenei nesuprantami dalykai“, - teigė politikas.

Atsakydamas į „Šilokarčemos“ paklausimą, kodėl „darbiečiai“ į merus deleguoja būtent T. Budrikį, o ne kokį nors kitą partietį, S. Stankevičius paaiškino: „Kandidato atrinkimo procedūra nėra įprastas ir paprastas dalykas, nes iškyla daugybė klausimų: kodėl mane, ar aš sugebėsiu, ar galėsiu... Yra daug sąlygų, kurių paprastas žmogus arba tam nepasiruošęs negali būti siūlomas į merus, arba siūlomas asmuo neturėtų jokių šansų užimti tokių pareigų. Taigi, mūsų kandidatas T. Budrikis yra jaunas, šiuo atveju – tai vertybė, ir jau išmanantis darbą Savivaldybėje“.

Žinia, visai neseniai Darbo partijos pirmininku tapo buvęs „tvarkiečių“ lyderis Valentinas Mazuronis. S. Stankevičius žurnalistams teigė, kad užkulisiuose apie tai sklando įvairios kalbos, kurios kol kas neviešinamos. S. Stankevičius išdavė paslaptį, kad jau prabilta apie Darbo bei „Tvarkos ir teisingumo“ partijų susijungimą. Kokiu būdu tai bus daroma, kol kas neaišku. Jis girdėjęs tik tiek, kad šalyje, tikriausiai, trys „tvarkiečių“ skyriai jau pareiškė norą visa sudėtimi pereiti į Darbo partiją. „Šilokarčemai“ pasidomėjus, ar taip galėtų atsitikti ir Pagėgiuose, S. Stankevičius pasidžiaugė tik tiek, jog šįkart rinkimuose į Pagėgių savivaldybės tarybą puikiai pasirodė ir „darbiečiai“, gavę keturias vietas.

 

 


Straipsnio komentarai

JONAS2015-06-12
Labai gaila,kad į partiją priimami visi kas tik nori,netikrinant jų sveikatos ir psichikos būklės,.Partijos seni nariai bėga iš tos partijos,nes ateina beverčiai tik dėl partijos narių skaičiaus,o kokybė labai žema. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rado gera partija 2015-06-10
prie konteinerio pilna tokiu darbieciu Komentaras patinka Komentaras nepatinka