Trečiadienio horoskopas – birželio 10 d.

2015-06-10, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Daug daug meilės.
Fotolia nuotr. / Daug daug meilės.

Astrologinės prognozės – lengvas įvadas į dienos pradžią. Pasiimkite tai, kas geriausia.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galite sau leisti daugiau nei kiti ir imtis to, kas jums patinka labiausiai – lyderiauti. Šį vaidmenį atliksite nepriekaištingai ir visur, kur jums reikia, pateksite bei visus įtikinsite, pasitelkę savo sugebėjimą gražiai pakalbėti. O jei dar užsigeisite ką nors nustebinti savo keistais poelgiais, originalumu jums neprilygs niekas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nenuostabu, jei šiandien prieš akis šmėstels dailus daikčiukas, kurį jūs užsigeisite nupirkti savo namams ar juo pamaloninti savo šeimos namus. Su kai kuo šią savo užgaidą aptarę ir davę šiai minčiai laiko susitupėti – tikrai nepasigailėsite. Beje, pasitaikys labai keistas būdas pastorinti savo piniginę, kurio afišuoti nenorėsite. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kas jei ne jūs šiandien susižersite visą įmanomą dėmesį ir visus įmanomus komplimentus? Todėl nesivaržydami ir nesvarstydami, nusipelnėte ar ne, dėkokite už liaupses. Mėgausitės ne tik tuo, kas jums sakoma, bet ir tuo, ką patys galėsite kolegoms ar draugams papasakoti, nes keisčiausių idėjų ir pasiūlymų jūsų galvoje tiek, kad nors vežimu vežk.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vilsitės gauti kiek daugiau už savo pastangas ar net už pasiaukojimą kažkam, bet, geriausiu atveju, jums įteiks kuklią atminimo dovanėlę. Tačiau dėl to nesustokite, nes savo pagalba kitiems prasiminsite tiesesnius takelius į saviraišką. Čia gali praversti jūsų neįprasti sprendimai darbo vietoje ar pasiryžimas atlikti tai, ko iki tol nedarėte. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kiek dalyvausite komandos veikloje ar kiek turėsite ryšių su draugais – tiek turininga bus ši diena. Savo kerus tarp draugų, kolegų ar bendražygių paskleidę, leiskite sau dar pademonstruoti jiems savo erudiciją. Tokiu būdu ir rėmėjų atsiras, ir komandinis darbas užves, ir keletas naujų pažįstamų prašysis į garbingą jūsų bičiulių sąrašą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei turite numatę profesinių tikslų ar kalną su karjera susijusių iššūkių, galite skubėti ieškoti kopėčių ar kitų priemonių, kurios padėtų jums ten patekti. Tačiau vien savimi nepasikliaukite – net keisčiausi jūsų parnerių pasiūlymai jums gali padaryti neįtikėtiną paslaugą. O jei ne pirma diena tyliai brandinate svajonę – metas jai išsiskleisti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Viskas, ką iki šiol žinojote ar aplankėte, gali būti vertinga dabar, kai prieš akis dar daugiau galimybių praplėsti savo horizontus. Kad ir ką sumanėte, išgirskite keisčiausius kitų žmonių pasiūlymus. Su jų pagalba ar jų įkvėpti ryžkitės tam, kas jus vilioja, kas jums leidžia daugiau suprasti, pažinti ir pamatyti, o tokiu būdu – ir save išreikšti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien gali įvykti tai, kas vers jus pasijausti ne tokiais, kokie jūs buvote vakar. Laimei, šie išoriniai pokyčiai ar vidiniai perversmai vyks sklandžiai, o rezultatas bus su pliuso ženklu. Būkite pasiruošę pasinaudoti vadovybės suteikta malone ir nebūkštaukite, kai jums teks įsisavinti naujas metodikas ar iš esmės pakeisti darbotvarkę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien žinosite, kaip sužavėti, link savęs paraukti ar kaip optimizmo įkvėpti jums svarbiems asmenims. Iš tiesų, kiek laimingais kažką padarysite, tiek prasminga jums atrodys ši diena. Jei tai susiję su jūsų veikla – pasitelkite keisčiausius kūrybinius sprendimus, o jei asmeniniai santykiai – stebinkite savo romantiškais polėkiais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien galite labai daug padaryti dėl savo sveikatos ar kasdienių reikalų, jei būsite atviri pasiūlymams ir paramai, kurios jums negailės kiti asmenys. Išdidumui ar ambicijoms, kad patys viską galite geriau, vietos nepalikite. O kai įvykiai namuose netekės įprasta vaga, jums teliks iš tų netikėtumų susirinkti perliukus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kūrybiniams projektams gali atsirasti vertingas pagalbininkas. Nenustebkite, jei jūsų planai visų pirma apsiverstų aukštyn kojomis. Romantikos išsiilgusius jos toli nereikės ieškoti, nes žavios ir netikėtos pažinties galimybė tvyros ore. O tie, kurie norės tiesiog linksmai leisti laiką, tegul nieko neplanuoja, nes už juos kažkas viską suplanuos kur kas geriau.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sieksite, kad jūsų privatus gyvenimas taptų kuo turiningesnis, o namuose visiems būtų gera. Ir net būdami toliau nuo jų sugalvosite ne vieną planą, kaip atlikti kažką malonaus dėl tų, kurie gyvena po vienu namų stogu. Panašu, kad šiandien tam gali praversti maži sutapimai, atsitiktinumai, nestandartiniai sprendimai ir atidumas mažiems dalykams.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?