Mažųjų šilutiškių sėkmė UAB „Gintaro baldai“ konkurse

2015-06-10, Gerda Dugnaitė

Gegužės 31 dieną baigėsi UAB ,,Gintaro baldai” rengtas mokinių piešinių konkursas ,,Nupiešk savo šeimą ant sofos”. Didelio dėmesio sulaukęs renginys nepaliko nė vieno dalyvio be apdovanojimo. Jame pasisekė ir Šilutės rajono mažiesiems gyventojams.
Šių metų gegužės mėnesį skelbtas piešinių konkursas buvo neeilinis. Net 1 000 moksleivių nupiešė gražiausias savo šeimos akimirkas ant sofos. Kodėl būtent šeima ir sofa? Juk dažniausiai sofa kas vakarą sujungia šeimos narius ir leidžia pasimėgauti nepamirštamomis akimirkomis šeimoje. 
Organizatoriai, pradžioje planavę apdovanoti tik pirmus 500 piešinių autorių ir nesitikėję tokio piešinių antplūdžio, nusprendė padovanoti išskirtinius atšvaitus visiems dalyviams ir taip bent šiek tiek prisidėti prie vaikų saugumo tamsiu paros metu. Be viso to, dalyviai galėjo pademonstruoti savo dailės įgūdžius ir puikiai praleisti laiką, o savo piešiniais dalintis su artimaisiais ir draugais internetinėje erdvėje. Visi piešiniai patalpinti socialiniame internetiniame puslapyje Facebook.
Nugalėtojus išrinkti niekada nėra lengva. Būtent todėl šiemet konkurse nuspręsta apdovanoti aktyviausius dalyvius. Minkšti katinėliai išsiųsti net į 28 mokymo įstaigas visoje Lietuvoje. Tokia dovana yra puiki paskata vaikams ir toliau garsinti savo mokyklą, miestelį ar miestą respublikiniame kontekste.

Šiame konkurse išskirtiniais prizais apdovanoti ir Šilutės rajono atstovai. Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos ir Švėkšnos ,,Saulės" gimnazijos mokiniai buvo apdovanoti atšvaitais ir minkštais katinėliais. 
UAB ,,Gintaro baldai” tikisi, jog ir ateityje skelbiami konkursai susilauks vaikų dėmesio, o įmonė galės prisidėti žaismingomis dovanomis, taip skatindama atsiskleisti mokinių talentus ir smalsumą, norą atstovauti mokyklą ar garsinti savo miestą. Visus piešinius galima rasti „Gintaro baldų“ Facebook paskyroje adresu: www.facebook.com/gintarobaldai.lt

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Jonas2015-09-15
Mačiau, kad visi piešiniai patalpinti čia:
http://www.gintarobaldai.lt/lt/apie-mus/naujienos/padovanojome-vaikams-1000-atsvaitu-17539.html
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?