Ketvirtadienio horoskopas – birželio 11 d.

2015-06-11, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Moteris paplūdimyje.
Shutterstock nuotr. / Moteris paplūdimyje.

Atostogaujantiems – gerų įspūdžių, o laukiantiems poilsio – neišgaruojančio entuziazmo ir susitelkimo.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galite gardžiuotis jums tobulai parinktais patiekalais: aibe kūrybiškų minčių, laimingų sutapimų ir nuoširdaus džiaugsmo, kurį jums suteiks jūsų veikla, jūsų atžalos ar mylimas asmuo. O esant tokioms aplinkybėms, menkučiai nesklandumai, tokie kaip vadovybės nepritarimas, tebus tik egzotiškas prieskonis. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums pravartu atsiminti, kad verta išlikti aktyviems ne išoriškai, o savo viduje. Užuot skubėję užimti lyderiaujančias pozicijas išoriniame pasaulyje, susitelkite į savo vidinius turtus, kurie gausės jūsų asmeninio gyvenimo, namų ar šeimos dėka. O jei kažkas jūsų erudicija nepatikės – argi tai svarbu?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būsite pirmi, kai reikės nutiesti tiltus, kurie susietų jus su kolektyvo nariais, draugais, bendraminčiais ar bendražygiais. O kuo labiau gausės jų gretos ir kuo geriau jums pavyks pranešti svarbią žinią, tuo geriau visi susitelks bendriems tikslams. Norinčius ne bendradarbiauti, o kontroliuoti meskite už borto.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite tobuli darbuotojai, kurie negali atitraukti minčių nuo savo tikslų. Sieksite, kad darbo vietoje būtų smagu, o atlygis – dosnus. Besivaikydami pripažinimo ar skalsesnio duonos kąsnio, paliksite antrame plane savo partnerius, kurie su šia savo padėtimi nesusitaikys. Teks pagalvoti apie mažas, bet mielas dovanėles jų širdims suminkštinti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Stengsitės šiandien ar ne, viskas vis tiek pavyks. Užteks tik jūsų noro ir prisilietimo, kad aplink jus pasklistų optimizmo, kūrybiškumo ir džiaugsmo bangos. Tačiau ant laurų vainiko neužmikite, net ir gavę ne vieną oficialią padėką. Šalia jūsų atsiras asmenų, kurie jumis nepatikės ir turės priekaištų, kuriuos teks išklausyti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums bus lengva pasiekti sėkmės, tačiau sunku suprasti, kad nemokate įvertinti to, ką veltui gaunate. Gali būti, kad nuspręsite, jog gaunate ne visiškai tai, ko tikėjotės. O gal viskas yra priešingai? Įtraukite į savo planus norinčius bendradarbiauti ir pasidalinkite su kitais tuo, kas jums brangu, tokiu būdu sau ir jiems vilties suteikdami.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien svarbu nebūti vieniems, o atsidūrę bet kokioje draugijoje būkite ne tik lyderiais ir iniciatoriais, bet ir gerais stebėtojais bei klausytojais. Čia jūsų galios šiandien neribotos. Tačiau tegul niekas jūsų nesuklaidina, paskatindamas statyti sienas tiems, kurie galvoja kitaip ar, jūsų galva, elgiasi netinkamai, ypač jeigu jie yra jūsų artimieji. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pasirūpinę sveikata, mažais dalykais darbe ar buityje, pastebėsite, kaip iš jų visų lyg iš dėlionės detalių susidėlios mielas žavus vaizdas. Sumaištį galvoje gali sukelti būtinybė įsisavinti kažkokią jums nepriimtiną informaciją, o aukštyn pakylėti – įvertinimas tų, kurie užima aukštesnę poziciją.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien galite turėti žavią vasarišką dieną, kai galėsite džiaugtis šalia jūsų esančiais dienos malonumais, pasidairyti jų tolimesniuose kraštuose ar sugalvoti ką nors ekstremalaus. Visos šios alternatyvos jums bus pasiekiamos ranka. Viena bėda, kad jums sunku apsispręsti, kas verta dėmesio ir kaip visa tai suderinti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Regis, šeimos narių poreikiai ir su tuo susiję jūsų neatlikti namų darbai, reikalaus jūsų dėmesio ir atsidavimo, bandydami kuo toliau nustumti visa kita. Laimei, jiems skirtas laikas suteiks jums šiandien trokštamą saugumą. Ypač tuo atveju, jei dosniai dalysitės tuo, kas jums brangu, ir patys noriai imsite viską, kas jums siūloma. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Visą dieną patys kažkur skubėsite ir kitus skubinsite, lyg skubėjimas padėtų jums kažkam kažką įrodyti. Dar apversite kitus ir patys būsite apversti didžiuliu informacijos srautu, kurį jums suvaldyti bus vieni niekai, nes šalia bus patikimi asmenys. Viena, kas gali užplaukti it tamsus debesis, – tai niūrus prisiminimai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kovos dvasią, kuri šiandien vis labiau jus užvaldys, skirkite savo materialiniam pagrindui stiprinti ir talentams išreikšti, primindami sau, kad tam yra tobulos sąlygos. Jūsų koziris – kūrybiškas ir žaismingas požiūris į paprastus kasdienius dalykus, kuriuos privaloma atlikti su meile. O jei dėl kažko draugų įtikinti nepavyks – palaukite kol persigalvos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?