Nuo „velnio lašų“ apsėsto vaikino nukentėjęs kunigas dėkoja Šilutės policijos pareigūnams

2015-06-11, Tauragės AVPK informacija

Praėjusį šeštadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai sureagavo į parapijos kunigo pranešimą ir atvykę į įvykio vietą ne tik sulaikė įtariamąjį, bet ir palydėjo nukentėjusį kunigą į gydymo įstaigą.

Šių metų birželio 6-ąją, prieš pat mišias į Šv. Kryžiaus bažnyčią, esančią Šilutėje, Katalikų g., įsiveržė neblaivus 26 m. šilutiškis ir sumušė parapijos kunigą. Vaikinas neturėjo jokio motyvo, greičiausiai jį taip paveikė išgertas alkoholis - velnio lašai".

Šilutės Šv. Kryžiaus parapijos kunigas už operatyvumą ir profesionalumą taria šiuos padėkos žodžius pareigūnams Donatui Mulskiui ir Dariui Mickevičiui:

„Dėkoju šiems pareigūnams už operatyvų ir profesionalų darbą sulaikant smurtautoją bei aiškinantis įvykio aplinkybes. Pareigūnams dėkingas ir už rūpestį mano sveikata: D. Mulskis bei D. Mickevičius palydėjo mane į gydymo įstaigą.

Savo profesionaliu kasdieniu darbu šie pareigūnai įprasmina Lietuvos policijos devizą: „Ginti, saugoti, padėti". Linkiu puikiems pareigūnams D. Mulskiui ir D. Mickevičiui Dievo palaimos jų sunkiame ir atsakingame darbe."


Straipsnio komentarai

kaimyns2015-06-11
donatas museika Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Valdas2015-06-11
Šaunuolis, Tučkau, taip laikyk. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Jei turite šiek tiek laisvo laiko, kas jums labiau patiktų?