Švietimo ir mokslo ministerija: mokslo metai neilgės

2015-06-11, 15min.lt
123FR nuotr. / Klasė
123FR nuotr. / Klasė
Mokslo metai neilgės – tokį sprendimą priėmė švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. „Susitikau su mokinių ir pedagogų organizacijomis, mokyklų bendruomenėmis, socialiniais partneriais – visi beveik vienbalsiai pasisako už tokią mokslo metų trukmę, kokia yra dabar“, – sako ministrė.

„Prieš ilginant mokslo metus reikia numatyti  konkrečius darbus tokiai svarbiai pradžiai. Tiksliai suplanuoti, kokios ugdymo  veiklos  turėtų būti įgyvendinamos konkrečioje mokykloje,  kokios bus reikalingos papildomos priemonės, ištekliai. Taip pat labai svarbu padėti mokytojams  tam pasirengti.  Turėtume atsižvelgti  ir į egzaminų tvarkaraščius, kad jie netrukdytų  ugdymo procesui mokyklose“, – Švietimo ministerijos pranešime cituojama ministrė A.Pitrėnienė.

Pasak ministrės, ankstesnis  ministerijos sprendimas pratęsti mokslo metus buvo priimtas skubotai, nebuvo pakankamai diskutuota, tartasi su  švietimo bendruomene,  neapsvarstytos galimos pasekmės, kurios paaiškėtų vėliau, priėmus  tokius reikšmingus ugdymo procesui sprendimus.

Taip pat nebuvo tinkamai pasirengta ir naujos tvarkos įgyvendinimui.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!