Rusnės specialiosios mokyklos ugdytiniai pasitiko vasarą

2015-06-13, Renginio organizatoriai

Gegužės 28 dieną Rusnės specialiojoje mokykloje vyko tradicinė mokslo metų užbaigimo šventė „Pabūkime kartu“. Mokslo metų pabaiga – toks laikas, kai skaičiuojami atlikti darbai, sakomi padėkos žodžiai, kviečiami pabūti kartu mokiniai, mokytojai, tėveliai ir svečiai.

Tądien mokyklos kiemas pasipuošė margaspalviais auklėtojų ir vaikučių darytais gėlių žiedais, spalvingomis dekoracijomis, įvairiaspalviais balionais. Kiemelio vidury puikavosi pagrindinis šventės akcentas – laivas „Rusnė“. Jo įgula – šios šventės organizatorės ir vedėjos: auklėtojos L. Ripienė, R. Rupainienė, J. Zvėgienė, mokytoja B. Paliokienė. Laivo kapitonės kvietė keliauti į vasarą, nes visus metus plaukę per mokslo ir žinių šalį, pasiekę daug laimėjimų, nusipelnėme poilsio. Į kelionę mus išlydėjo mokyklos instrumentinis orkestras ir vokalinė grupė „Stintapūkis“, vadovaujama mokytojos A. Šlažienės. Pakeliui užsukome į keletą salų. Aplankėme „Šokių“ salą, kurioje mus pasitiko nuostabūs šokėjai iš sportinių šokių klubo „Lūgnė“, vadovaujami A. Maigienės. Pakeliui aplankėme ir „Šaunuolių“ salą, kurioje padėkos raštais buvo apdovanoti patys draugiškiausi, sportiškiausi, darbščiausi, aktyviausi mokyklos ugdytiniai, taip pat mokiniai, kurie noriai įsijungė į akciją „Kamštelių vajus – 2014“. Daug džiugių akimirkų patyrėme „Kantri“ saloje. Mus džiugino kantri muzikos grupė „Karčemėlė“, vadovaujama V. Stoškaus. Kaip smagiai, pakerėti muzikos garsų, šoko vaikai! „Dainų“ saloje nuostabiomis dainomis mus linksmino žinomas mūsų krašto atlikėjas E. Jovaiša. Skambant jo dainoms „Raganų puota“, „Juodoji orchidėja“ ir kt. šoko ir dainavo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.  Pagaliau pasiekėme triukšmingiausią „Baikerių“ salą. Pamatyti iš arti baikerius buvo daugelio vaikučių svajonė. Plieninių žirgų garsai sudrebino ne tik mūsų mokyklą, bet ir visą Rusnės salą. Ramių bangų, palankaus vėjo mums linkėjo mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Pavilonienė ir svečiai, atvykę į šventę ne tik su gera nuotaika, bet ir dovanomis. Dėkojame Rusnės seniūnei D. Drobnienei,  ilgametėms mokyklos rėmėjoms Klaipėdos apskrities „Lions“ klubo „Smiltė“ moterims, Šilutės VTAT skyriaus vedėjai I. Pranaitienei, mūsų mokyklą kuruojančiai prevencijos poskyrio specialistei J. Kaktienei, Saugų vaikų globos namų direktoriaus pavaduotojai D. Zaicevienei.

Vėliau mokyklos kiemelyje vaišinomės nuostabiu J. Purlio virtu plovu, skaniai kvepiančia K. Laukevičiaus virta žuviene, mūsų šeimininkės Liudos gardžia gira. Vaikučiai mėgavosi ledais, tortu. Po sočių pietų vyko krepšinio varžybos.  Mūsų mokyklos sportininkai, vadovaujami mokytojo V. Škimelio, žaidė su Rusnės pagrindinės mokyklos mokiniais.

Dėkojame mūsų mokyklos administracijai, visai mokyklos bendruomenei už pagalbą ruošiant šią spalvingą, nuotaikingą, triukšmingą šventę, su kuria į mūsų širdis pasibeldė vasara.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?