Kintų miestelis sukrėstas: pirmadienio pavakarę žuvo jaunas ūkininko padėjėjas

2015-06-12, Karolina KIRTIKLYTĖ
Asociatyvi lytagra.lt nuotrauka
Asociatyvi lytagra.lt nuotrauka

Pirmadienio pavakarę, apie 18 valandą, netoli Kintų esančiame Pricmų kaime, pievose, buvo rastas mirtinai sužalotas jaunuolio kūnas. Žuvęs jaunuolis – 23-ejų metų Uogalių kaimo gyventojas Julius Rudys.

Juliaus kūną atsitiktinai rado netoliese buvęs sodietis. Vyriškis, susidomėjęs, kodėl pievoje taip ilgai stovi iš vietos nepajudantis traktorius, nuėjo  pažiūrėti, ar viskas gerai. Priėjęs arčiau jis rado mirtinai sužalotą jauno vaikino kūną.

Vyras apie nelaimę nedelsdamas pranešė Bendrajam pagalbos centrui. Patyręs šoką  jis dar kartą viską turėjo išgyventi pasakodamas pareigūnams apie savo „radinį“. Atvykę pareigūnai šalia traktoriaus HTT A110 rado kūną be gyvybės ženklų.

Pirmoji ir tikriausiai vienintelė tragedijos versija yra ta, jog jaunas darbininkas dėl patirties stokos neįvertino savo įgūdžių dirbant su šieno presu. Norėdamas pastarąjį pataisyti ėmėsi tą daryti neužgesinęs traktoriaus variklio ir nesustabdęs preso veikimo.

Praėjus keletui dienų susisiekėme su Kintų seniūnu Antanu Kliženčiu. Seniūnas tiek apie Julių, tiek apie jo šeimą atsiliepė labai gerai. „Sakoma, jog apie mirusiuosius tik gerai arba nieko, tačiau apie a. a. Julių Rudį aš negaliu pasakyti jokio blogo žodžio. Jis visada buvo tvarkingas, ramus, darbštus jaunuolis. Neišsišokantis, tylus. Baigęs mokyklą taip ir darbavosi pas ūkininkus. Pagelbėdavo tėvams. Tokį vaiką tėvams turėti, manau, yra vienas džiaugsmas. Visi esame sukrėsti po šio įvykio“, - sakė Kintų seniūnas. A. Kližentis pasakojo, kad Rudžių šeima į Uogalių kaimą atsikraustė prieš bemaž 10 metų. Seniūnija jų labai gerai nepažįsta, nes šeima tvarkinga, neišsišokanti, niekam neužkliūnanti. Šeimoje be a. a. Juliaus yra  ir sesuo Eglė – ji keleriais metais vyresnė už brolį.

Primename, jog būtumėte labai atsargūs dirbdami su žemės ūkio ar bet kokia kita technika – neatsargaus darbo pasekmės gali būti labai skaudžios. 


Straipsnio komentarai

Joo2015-06-13
Gerų žodžių niekad nebūna per daug. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ar jau visai nebeturit apie ka rasyt tik senus pletkus ir savo giminaicius sudet i zinesklaida imkit pavyzdi is respublikos jai nemokat dirbt 2015-06-12
senas naujienas gaudot zurnalistai ir artimiem sirdi draskot Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?