Anglijoje žiauriai nužudyta šilutiškė R. Butkienė

2015-06-14, Pagal portalo 15min.lt informaciją parengė Karolina KIRTIKLYTĖ

Birželio 5 dieną britų policininkai Piterboro miestelyje, lietuvio nuomojamame name, lagamine, rado žiauriai nužudytos lietuvės kūną, kuris buvo sukapotas dalimis. Trečiadienį, birželio 10 d., pareigūnai patvirtino, jog tai – šilutiškės Ramutės Butkienės palaikai. Įtarimai padarius žiaurų nusikaltimą pareikšti lietuviui, 57-erių metų Vytautui Jokubauskui. Vyras sulaikytas ir iki šiol pareigūnams vis dar neatskleidė, kur yra kitos moters kūno dalys.

Ketvirtadienį, birželio 11 dieną, Piterboro pareigūnai išplatino nužudytosios Ramutės Butkienės nuotrauką. Mūsų žiniomis, R. Butkienė prieš kelerius metus iš gimtųjų namų išvyko į Piterborą dirbti. Lietuvoje liko jos dabar jau 16-metė dukra, kuri šiuo metu glaudžiasi pas giminaičius.

Didžiosios Britanijos pareigūnai pranešė, kad yra surastos kelios moters kūno dalys, tačiau kur yra likusios – neaišku, mat  įtariamasis tyli.  Kaip jau skelbta, moters kūno dalis buvo rasta lietuvio nuomojamame name birželio 5 dieną, kai nemalonų kvapą pajutę namo gyventojai iškvietė policiją. Tyrėjai vėliau patvirtino, kad lagamine nebuvo aukos rankų, kojų ir galvos. Šių kūno dalių policija ieškojo dviejose vietovėse netoli Piterboro centro – žolėse prie vietos žaislų parduotuvės ir mažoje Lime Kiln Close gatvelėje, prie geležinkelio.

Taip pat buvo nuodugniai apžiūrimas V. Jokubausko butas. Tačiau kol kas atmetama, kad žmogžudystė galėjo būti įvykdyta šiose patalpose.

Atlikus skrodimą pareigūnams kol kas nepavyko nustatyti tikslios Ramutės Butkienės mirties priežasties.

Pasak Ramutės pažįstamų, moteris su V. Jokubausku draugavo vos pusmetį. Vyras dirbo fabrike mėsininku. Pasirodo, prieš mėnesį Vytautas R. Butkienę buvo labai stipriai sumušęs, moteris net kreipėsi į vietos pareigūnus.

Kad ir kaip bebūtų liūdna, tačiau laimės ieškoti į užsienį išvykusi darbšti, visų mylėta šilutiškė R. Butkienė namo grįš atgulti amžino poilsio...

Ketvirtadienį įtariamasis stojo prieš teismą. Nuspręsta, kad jis iki kito posėdžio liks už grotų, o jo bylą nagrinės Kembridžo karališkasis teismas, skelbia ITV.

Į teismo posėdį V. Jokubauskas buvo atvesdintas vilkintis pilką sportinį kostiumą, nesiskutęs. Teisme jis tik patvirtino savo tapatybę ir daugiau netarė nė žodžio. Teisėjai nutarė, kad dėl nusikaltimo sunkumo galimybės paleisti vyrą į laisvę nė nesvarstytinos. Taip pat nutarta, kad bylą turi nagrinėti aukštesnės instancijos teismas. Kitas posėdis šioje byloje numatytas birželio 18 dieną.

 

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar jūsų namas – renovuotas?