Penktadienio horoskopas – birželio 12 d.

2015-06-12, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Braškės.
Fotolia nuotr. / Braškės.

Astrologinės prognozės tiems, kurie be jų negali pradėti dienos. Kaip be kavos ar arbatos puodelio. Ar braškinio kokteilio.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje visais būdais sieksite sutelkti į save aplinkinių dėmesį. Tačiau ne visos priemonės, kurias instinktyviai pasirinksite, pateisins jūsų lūkesčius. Vėlyvą popietę sulėtinkite tempą patys, antraip būsite sustabdyti. Pasieksite daugiau, skirdami dėmesio savo saugumui ir asmeniniams gebėjimams stiprinti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Didžiąją dienos dalį daugiau pasieksite, likdami stebėtojais nei būdami pagrindiniais įvykių dalyviais. Beviltiška būtų tikėtis, kad įsiveržę į įvykių sceną, ko nors reikšmingo pasieksite. Veikiau klaidų pridarysite. Vakarėjant viskas ims judėti ten, kur krypsta jūsų žvilgsnis, o kažkas net ims šokti pagal jūsų grojamą melodiją.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei šiandien turėsite ištikimą ir patikimą komandą, vadinasi, jums žygiuoti per dieną nebus sudėtinga. Tačiau su džiaugsmu priimdami jų pasiūlymus, nepamirškite vieno – prieš apsisprendžiant viską tikrinti keliskart. Vakarop leiskite sau stabtelėti, nurimti ir pasižiūrėti, kas dedasi jūsų vidiniame pasaulyje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbas reikalaus jūsų viso dėmesio, tačiau jį sutelkti nebus labai paprasta. Jūsų žvilgsnis klaidžios tai šen, tai ten, kai reikės atidžiai žiūrėti į vieną tašką. O imantis naujos veiklos, viskas kris iš rankų. Vakarop geriausias pasirinkimas išlaikyti ryšį su tuo, kas vyksta čia ir dabar, ir net bendraujant pasitelkti visus galimus pojūčius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norėdami šiandien nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės, būsite nepralenkiami, tačiau savo tikslo, regis, per dieną nepasieksite. Vaikydamiesi savo svajonių, neignoruokite ir aplinkybių, kurių dėka viskas ne tik stringa, bet ir gali išsipildyti. Vakare siekiantys įvertinimo, žinos kaip pasielgti, bet ar tam ryšis – nežinia. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų aktyvumas ir noras bet kokia kaina siekti savo tikslų jus gali paversti ir laimėtojais, ir pralaimėtojais. Daugiausia laimėsite kovos lauke nugalėję savo silpnybes ir sustiprinę ryšius su jums svarbiais asmenimis. O jau tuomet priartės vakaras, kuris negailės viltingų pažadų ir padės patiems tapti gerų ir optimistinių žinių skleidėjais. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors šiandien svarbu išlikti savimi ir už save pakovoti, pasitaikius progai išmokite kai ką iš kitų asmenų. Tokiu būdu save geriau suprasite ir išreikšite. Tam pravartu atsižvelgti į partnerių veiksmus, nuotaikas ir pageidavimus. To įkvėpti pasieksite vakarą, kai savo turtus skaičiuosite pagal tai, kiek prie jų gausinimo prisidės kiti asmenys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Suvaldyti savo temperamentą ir atsilaikyti prieš išorinius dirgiklius – tokia jūsų šios dienos pareiga tam, kad išlaikytumėte gerą savijautą ir nesusikivirčytumėte su kolegomis. Rinkitės smulkias užduotis, užuot griebęsi grandiozinių planų. Vakare neignoruokite kitų žmonių nuomonės ir retkarčiais atsakymo ieškokite jų akyse.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Net jei jums darbo diena, joje bus mažų perliukų, kurias galima trumpai pasidžiauti, bet per daug neužsižaisti. Ypač neprotinga būtų iki vakaro ryžtis kam nors ekstremalaus. Dienai baigiantis tam sąlygos bus, bet noro elgtis nutrūktgalviškai – ne. Rinksitės lėtesnį tempą ir paprastai jums nereikšmingas buities smulkmenas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeimyniniai džiaugsmai ir rūpestėliai išlįs į pirmąjį planą, nustumdami visas kitas prievoles ir pageidavimus kiek tolėliau. Iš tiesų, kad ir ką veiktumėte, iki vakaro blaškysitės tai šen, tai ten ir nieko iki galo nepabaigsite. Kaip kompensaciją gausite patogų ir mielą širdžiai vakarą, kai niekas nedrįsta trukdyti jums mėgautis tuo, kuo džiaugiasi jūsų širdis. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien skubinami sąmoningai sulėtinkite tempą. Tokiu atveju viską spėsite, ypač jei pavyktų neblaškyti dėmesio į būtinybę kur nors suspėti, su kuo nors susitikti ar susitarti. Pavėlavę ar suklydę, įtikinamo paaiškinimo nerasite. Vakare užklups noras pasimėgauti namų ramybe, jaukumu ir sočiais patiekalais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darysite viską ir net daugiau, kad pasijustumėte tvirčiau ir sulauktumėte dėkingumo bei susižavėjimo. Nepersistenkite skubinami ir stabdykite save, nekreipdami dėmesio į tuos, kurie jus vyte veja. Vakare susitikimų ir išvykų laikas, kai norisi mėgautis ramybe, bendravimu ir kurti kuo šiltesnį ryšį su tais, kurie šalia.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?