Tarptautinė konferencija bibliotekoje

2015-06-12, Šilutės rajono savivaldybės informacija

Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešoji biblioteka organizavo tarptautinę konferenciją, kurioje dalyvavo bibliotekos partneriai iš Viljandi miesto (Estijos), su kuriais bendradarbiaujama nuo 1972 metų. Šio vizito metu buvo atnaujinta bendradarbiavimo sutartis, kuria sutarta plėtoti draugiškus santykius kultūros, bibliotekininkystės, projektų įgyvendinimo ir kitose srityse.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis pasveikino konferencijos dalyvius ir svečius, padėkojo Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos kolektyvui už kūrybingą veiklą ir ryškų indėlį į kultūrinį Pamario krašto gyvenimą, už tai, kad jie yra labai aktyvūs mūsų krašto ambasadoriai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. „Jūsų iniciatyvumą, draugiškumą ir ambasadorystę įrodo ir šiandien čia vykstanti tarptautinė konferencija, kurioje dalyvauja ne tik svečiai iš Estijos, bet ir Vakarų Lietuvos regiono bibliotekų vadovai bei atstovai“, - teigė Administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Svečiai iš Estijos susipažino su mūsų kraštu bei jo istorija, aplankė Klaipėdos regiono bibliotekas, susipažino su jų veikla.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!