Savaitgalio horoskopas – birželio 13–14 d.

2015-06-13, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Vasara.
Shutterstock nuotr. / Vasara.

Karščio banga tegu neuždusina jūsų. Raskite gaivių pramogų, palaikančių jūsų energiją visą savaitgalį.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį būsite užvaldyti prieštaravimų. Viena vertus, būsite pasiruošę kuo daugiau vietų aplankyti, su kuo daugiau žmonių susitikti, sudalyvauti pokalbiuose ir būtinai jų metu savo nuomonę išsakyti. Kita vertus, tos diskusijos ir tas nuolatinis šurmulys nepatenkins jūsų giliausių poreikių, kurie šiomis dienomis susiję su stabilumo troškimu. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį norėsite dėmesio ir jo savaip pakankamai daug susižersite. Panašu, kad rasite priežasčių garsiai pakalbėti apie tai, ką turite, ką norėtumėte ir ką galėtumėte turėti. Gali atsirasti norinčių jūsų pasiklausyti. Be to, gal kas nors jums papasakos apie būdą, kaip pagerinti savo pajamas arba paskatins jus kai ką įsigyti. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį būsite karingi ir šnekūs, kai reikės kam nors įrodyti savo žinias ar išgauti jums reikalingą informaciją. Šioje vietoje jūsų nei pasivyti, nei pralenkti bus išties neįmanoma. Nepaisant to, dalis jūsų silpnybių bus tokios regimos, o jūs dėl to – kiek per daug pažeidžiami, todėl tam tikras atsitraukimas jums būtų į naudą. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį jums būti su draugais, vadinasi, būti ten, kur gera, saugu ir patikima. Todėl nuo jų toliau nesitraukite, nes likę vieni galite kažin ko prisigalvoti, pavyzdžiui, kad kažkas jumis pasinaudojo, kad jums kažko pagailėjo, kai jūs atidavėte visą save. Turite ir kitą pasirinkimą – stiprinti savo dvasią, o kokiu būdu šiuo keliu eisite – jūsų teisė rinktis. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį būsite geri bet kurios komandos žaidėjai, jei neperlipsite tam tikros ribos, už kurios taptumėte asmeniu, nesusitaikančiu su jokiu pralaimėjimu. Šiomis dienomis skirkite laiko pokalbiams su draugais, kurių metu ne tik savo mintis išsakysite, bet ir patys vertingos informacijos sužinosite. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Panašu, kad savaitgalį būsite ambicingi garbėtroškos, kurie nepraleidžia progos apie tai visiems priminti. Tokiu būdu ne visi jūsų poelgius pateisins, todėl nepamirškite, kad esate ne darbo vietoje (nebent nutiktų priešingai). Laimei, žinote ir kitų būdų išgyventi panašias dienas kaip šios, o jų metu tvirtai ir patikimai dalinatės tuo, kas jums rūpi. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį gali kilti ne vienas konfliktas arba nusivylimas tuomet, kai jūs bandysite primygtinai kažką įtikinti. Norėdami, kad jus išgirstų, patikimai argumentuokite savo nuomonę ir dalykitės ja su kuo platesne ar net toli gyvenančia auditorija. Tinkamai savo energiją sutelkę, galite pasiekti net tuos, kurie iki šiol jūsų negirdėjo.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį turėsite visas sąlygas tapti partneriais, šalia kurių visi jaučiasi saugūs ir užtikrinti. Nors iš tiesų labiau linksite patys savo artimam žmogui už nugaros pasislėpti ir žinosite, kaip tai padaryti. Tik nežinia, ar padarysite. Priežastis paprasta – jūsų viduje liepsnos tiek prieštaringų energijų, kurias sutelkti reikės didelių jūsų pastangų. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį jums ramybės teiks dėmesys smulkmenoms, iš kurių susideda dideli dalykai. Ir tai bus kur kas geriau nei veltis į diskusijas su antrąja puse, tikintis ko nors tais pokalbiais pasiekti. Iš tiesų turėsite aibes argumentų, kaip sulaukti norimo rezultato, bet prieš tuo užsiimdami pasvarstykite, kas jums svarbiau: ar jūsų norai, ar darnūs santykiai.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį susikrausite sau prieš akis krūvą užduočių, kurias ir patys norėsite įvykdyti, ir kitus nesivaržydami sieksite į jų vykdymą įtraukti. Matydami nedraugiškas kitų asmenų reakcijas, visaip stengsitės pakeisti esamą situaciją. Kai atsidursite aklagatvyje, apsidairykite, kad pamatytumėte dalykėlių, kuriais tiesiog galima pasidžiaugti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jumyse savaitgalį prabus ar naują kvėpavimą įgaus romantikos, nuotykių, azarto ir žaidimų išsiilgusi dvasia. Kita vertus, bus tokių, kurie nuvers kalnus dėl savo atžalų ar įgyvendins ilgai brandintą kūrybinį sumanymą. Laimei, gyvenimo džiaugsmo nestokosite, kaip ir atidumo savo šeimos nariams ir namams.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį būsite pasiruošę pakovoti už savo šeimą ir tokiu būdu jausite, kad atliekate svarbią misiją. Esant tokioms aplinkybėms ir tokiai energijos dozei, galite nuslysti į niekam nedžiugius buitinius ginčus, kuriuose nebus laimėtojų. Puiku, jei skirsite jėgų ne tik pašnekesiams, bet kai ką pabandysite atlikti dėl savo šeimos. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?