Pirmadienio horoskopas – birželio 15 d.

2015-06-15, ji24.lt
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Obuoliai.
Scanpix/Panthermedia nuotr. / Obuoliai.

Su kaitra, su lietumis – jau ir atslinko mėnesio vidurys. Kaip ši diena susiklostys jums ir jūsų artimiesiems?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien skubėsite kuo daugiau informacijos surinkti ir savo lūpomis kuo daugiau naujienų paskleisti. Susitikimų metu negailėsite savo žavesio, tikėdamiesi savo sumanymais kitus asmenis sužavėti. Tiesa, šiek tiek išmonės jums pravers, norint prasiskirti kelią, tačiau net nepastebėsite, kai kažkas atras jūsų silpnybes ir jomis pasinaudos.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų nuotaikos kis nuo to kiek – daug ar mažai – šiandien turėsite. Todėl visus būdus pagerinti savo finansinę padėtį iškelsite kiek aukštėliau visa kita. Tiesa, rūpės dar ir namiškius pradžiuginti savo poelgiais ar dovanomis. Popietę lūkesčiai draugų ar komandos narių atžvilgiu nesutaps su tuo, ką jie realiai gali jums pasiūlyti. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien radę aukso vidurį tarp savo lūkesčių ir galimybių, džiaugsitės visaverte diena. Vaikysitės jums taip reikalingo dėmesio ir negailėsite įvairiausių pagražinimų elgesyje ir kalboje, kad tik ką nors sužavėtumėte. Beje, jūsų išgirsti karjeros pasiūlymai nebus tokie iš kojų verčiantys, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena judri ir permaininga, kai dėl ko nors pasigirti ar ką nors aptarti yra svarbiau už pastangas ką nors konkretaus atlikti. Tai jus gali skatinti ieškoti ramios ir atokios vietelės. Tiesa, didelis noras ką nors turėti ar kam nors ką nors įrodyti, gali versti jus įvynioti tiesą į ryškų spalvotą popierėlį. Nepasirikite ir patys panašaus sulaukę. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums bus leista kur kas daugiau, ypač tuomet, kai atsidursite jums pažįstamų asmenų grupėje. Vien savo žavesiu prasiskirsite kelią ten, kur jums norisi būti. Tinkamai parinkta tema pokalbiui jums padės laimėti dar daugiau simpatijų. Tačiau mėgaudamiesi dėmesiu neperdozuokite, nes tik dalis žavių patirčių bus šio to vertos. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svajosite apie pripažinimą darbo vietoje ir tai įmanoma keistų sutapimų dėka ar dėl jūsų pasirengimo kai ką jums svarbaus paaukoti dėl savojo tikslo. Tiesa, puoselėdami lengvų pergalių nusivilsite: kiek lengvai iškilsite, tiek greit žemyn nusirisite. Be to, įsitikinkite, kad būdami su partneriais esate pasiruošę  girdėti ne tik tai, kas jums malonu. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei šiandien kiek kilstelėsite savo norų ir tikslų kartelę, jums ji nebus per aukštai. Todėl verčiau nepasikuklinti, ypač, jei kai ką tikitės atlikti kartu su komanda ar bičiuliais. Būsite jų pagerbti ir pastebėti. Nuosaikesniems verta būti tik ką nors vartojant, nes vaistų ar gėrimų poveikis gali būti stipresnis nei įprastai.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nesileiskite išblaškomi ir patys nesiblaškysite. Nenuostabu, jei tai darysite tikėdamiesi pelnyto įvertinimo iš savo vadovybės. Radę būdų, kaip tinkama linkme nukreipti savo bei kitų asmenų energiją, nesutiksite sau lygių. Tiesa, nepakliūkite į kieno nors užmestą tinklą, išpasakodami ne tik savo, bet ir kitų žmonių paslaptis. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums bus gera, kai galėsite savo įspūdžiais dalintis su kitu jums svarbiu žmogumi. Jis ar ji žinos, kaip jums pakelti ūpą, o šalia didžiulio optimizmo glėbio dar suteiks jums vertingų žinių. Šiuos džiaugsmus keistai koreguos nesutapimas tarp to, ko tikėsitės iš savo šeimos narių ir ko iš tiesų sulauksite. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite darbščiosios bitelės, pasiruošusios atlikti neįtikėtinai daug. Laimei, pagalbininkų jums netrūks, ir jie noriai jums suteiks tiek savo paslaugas, tiek turimus resursus. Tiesa, nuo to jus gali atitraukti aplinkui sklandanti informacija, kuria jūs būsite linkę aklai tikėti. O gal ir patys nebūtas istorijas pasakojate? 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitė prasidės skinant mažus malonumus ir jais gardžiuojantis. Už juos, regis, galėsite būti dėkingi savo antrajai pusei ar žmogui, su kuriuo dirbate. Nenuostabu, jei jis ar ji jums kažką prisipažintų. Viena bėda: tenkindami savo, vaikų ar mylimųjų užgaidas, šiandien galite kiek per stipriai paploninti savo piniginę. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kuo mažesnis ir jaukesnis bus jūsų šios dienos pasaulėlis, tuo laimingesni jausitės. Nors bendravimas jus džiugins, pašnekovais rinksitės artimuosius ir sieksite kuo daugiau gero atlikti dėl jų. Tiesa, nudegsite per stipriai patikėdami savo atliekama misija ir ne visuomet galėsite pasikliauti savo stipriausiu ginklu – intuicija. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?