Šilutėje Sandrai Tamašauskienei teko vytis pėsčiąjį, kurį ji partrenkė „Volvo“ visureigiu

2015-06-15, Saulius Chadasevičius, 15min.lt
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje

Pirmadienio rytą Šilutėje automobilis „Volvo XC90“ atsitrenkė į pėsčiąjį. 56 metų vyriškis ne tik nekrito ant asfalto – jis sparčiai spruko iš įvykio vietos. Prabangų visureigį vairavusiai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyriaus lyderei Sandrai Tamašauskienei teko nukentėjusįjį vytis.

Avarija įvyko, kai prabangus „Volvo XC90“ visureigis išsukinėjo iš Liepų gatvės į Lietuvininkų g.

Kaip vėliau minėjo vairuotoja, matomumą ties šia sankryža apsunkino Lietuvininkų gatvės pakraštyje sustatytų automobilių eilė, be to, spigino rytinė saulė.

Automobilis bumptelėjo į žmogų, einantį per gatvę. Smūgio šiokio tokio būta – „Volvo“ priekiniame kampe įlinko kėbulo skarda. Tačiau neparblokštas pėsčiasis netikėtai ėmė sparčiai žygiuoti iš įvykio vietos.

Visureigį vairavusi TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininkė Sandra Tamašauskienė nutarė grįžti prie „Volvo“ vairo ir vytis bėglį. Pėsčiąjį vairuotoja prisivijo tik maždaug už 200 metrų.

Tačiau 56 metų vyriškis aiškino, kad jam nieko neatsitiko.

44 metų pedagogė iškvietė policiją ir primygtinai reikalavo, kad šilutiškis palauktų greitosios pagalbos. Atvykę medikai jokių akivaizdžių pėsčiojo traumų nenustatė, jis ir toliau niekuo nesiskundė.

Šio gana kurioziško eismo įvykio aplinkybių tyrimą tęsia Šilutės komisariato pareigūnai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

laba2015-06-19
O gal cia rinkiminis Sou.............. geruole tipo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jurgis2015-06-16
Kelių policija seniai turėjo atkreipti dėmesį į išvažiavimo iš šalutinių gatvių į Lietuvininkų g. Darbo dienomis mašinos Lietuvininkų g.sustatomos iki pat susikirtimų su pagrindinę gatve.Ypač tas yra prie Liepų g.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gyventoja2015-06-16
Šaunuolė. Tai tikrai atsakinga ir rūpestinga. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?