Tryliktoji „Vasarėlė” Švėkšnoje: su vaišėmis, linksmosiomis estafetėmis ir lobių paieška

2015-06-15, Organizatoriai
D. Gailiūnienės nuotraukos
D. Gailiūnienės nuotraukos
Išaušus šiltam penktadienio rytui Švėkšnos miestelio mokiniai rinkosi į „Saulės“ gimnazijos kiemą pradėti jau tryliktą kartą vykstančios šventės – „Vasarėlės“. Ji skirta linksmai užbaigti mokslo metus ir su džiugesiu pasitikti vasarą bei ilgiausias metų atostogas.

 

Renginio vedėjai gimnazistai S. Merliūnas ir U. Paldauskaitė pasidžiaugė atėjusia vasara. Žodį tarė direktorė D. Dirgėlienė ir pavaduotoja R. Poškienė, o metų gimnazistė L. Kaktaitė nuleido vėliavą ir išleido mokinius „Vasarėlės“ švęsti.

Plakatais nešinas gausus mokinių būrys, lydimas garsios muzikos, patraukė parko link. Ten susirinkusios klasės vykdė užduočių. Vieni meniškai rengė iškylos stalą pagal gautą temą, kiti fizinius gabumus rodė linksmosiose estafetėse, o treti suko galvas ieškodami „Senojo parko lobio“. Pastarąją rungtį suorganizavo Turizmo informacijos centro filialo tradicinio amatų centro darbuotoja V. Binkulienė bei Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Švėkšnos filialo bibliotekininkė D. Litvinienė.

Užduotims pasibaigus ir visus įvertinus vedėjai sukvietė mokinius bendram šokiui, kurį šoko aerobikos merginų grupė. Po šokio visi susirinko vainikuoti šventę. Komisija garsiai išsakė savo vertinimus dėl iškylos stalų ir įteikė saldainių laureatams. Linksmosiomis estafetėmis ir jų laimėtojais pasidžiaugė mokytojas A. Urmulevičius. Kiekviena klasė buvo apdovanota maišu saldainių, kad niekas nesijaustų nuskriaustas.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar norėtumėte čiuožyklos miesto centre?