Antradienio horoskopas – birželio 16 d.

2015-06-16, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Bijūnų žiedai
„Fotolia“ nuotr. / Bijūnų žiedai

Sužinokite, ką žada įsibėgėjanti savaitė ir mirksinčios žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien vykstanti jaunatis komunikabiliųjų Dvynių ženkle jus dar labiau įsuks į informacijos ir bendravimo sūkurį. Naujos žinios, intriguojanti informacija, malonios pažintys – visa tai jums pasiekiama ranka, jei žinote, ko siekiate. Jei ne – šią popietę nustatykite sau gaires, antraip paskęsite išsiblaškymo ir išsibarstymo liūne.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien nevalia ignoruoti jaunaties, kuri jums primins, ko dar nepadarėte dėl savo materialinės gerovės. Tačiau nelaukę kol kas nors pirštu parodys į neatliktus darbus, patys pasvarstykite, ką galite padaryti, kad pasijustumėte tvirtesni, turtingesni ir labiau savimi pasitikintys. Naujos pažintys ar galimybė mokytis gali jums tinkamai pasitarnauti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Naujos iniciatyvos dėl jūsų asmenybės gali šiandien duoti gerą pradžią, nes jūsų ženkle jaunatis. Jei žinote, kokius save norite parodyti pasauliui, traukite į dienos šviesą visas savo stiprybes – jos jums kurs tokį įvaizdį, kokio tikitės. Tačiau ar žinote, kur judate? Jei ne, geresnio laiko apsisprendimams už šios dienos popietę nesurasite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl jaunaties jums rekomenduojama mažiau veiklos ir tuščių kalbų, o daugiau apmąstymų, kurie padėtų išsilaisvinti nuo praeities ir leistų su viltimi pažvelgti į ateitį. Būkite svajokliai, kurie neieško kaltų ir savęs dėl ankstesnių klaidų nekaltina, o, priešingai, atleidžia sau ir kitiems už viską, kas jiems trukdo vytis savo svajonių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Regis, dar labiau suaktyvės jūsų veikla komandoje ar tarp draugų. Kad ne tik kitų žmonių iniciatyvos jus vestų pirmyn, bet ir patys šį tą inicijuotumėte, nors kelias ankstyvo šios dienos vakaro akimirkas pamąstykite, kaip norite pakreipti įvykių eigą. Gal būtent dabar kažkuris iš jūsų bičiulių ar bendražygių trumpam taps jūsų mokytoju?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite būti sau naudingi, jei labiau susikoncentruosite į savo karjeros tikslus, socialinį statusą ir savo profesiją, nes šią jūsų sritį suaktyvina jaunatis. Nieko nuostabaus, jei jums siūlomi keli pasirinkimai. Tikitės suspėti visur? Nieko panašaus! Būkite judrūs ir smalsūs, bet nesiblaškantys. Nežinantiems kaip pasielgti, kažkas duos ženklą vėlyvą šios dienos popietę.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būti pasitikintiems visažiniams jums būtų geriausias pasirinkimas susidūrus akis į akį su šio mėnesio jaunatimi. Jūsų žinios, tikėjimas ir įsitikinimai gali tapti optimizmo užtaisu ne tik jums, bet ir kitiems, tačiau ties tuo nesustokite. Gavę pasiūlymą keliauti, studijuoti ar kitaip savo erdves praplėsti, nesivelkite į diskusijas ar abejones.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jaunatis šiandien jūsų paslapčių ir bendrų vertybių srityje, dėl to jūsų galite atsidurti nepavydėtinoje situacijoje, jei žengsite žingsnį ten, kur jums uždrausta. Kita vertus, tik žengdami į nežinią, dabar galite įgyti reikalingą pagreitį. Dar toliau pažengsite, jei rasite ko išmokti iš žmonių, su kurias esate susiję intymiais ar finansiniais saitais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savo asmeninius poreikius padėkite kiek atokiau, nes jaunatis šiandien jūsų partnerystės srityje. Iš tiesų, galite nemažai išmokti iš situacijų, į kurias pakliūsite bendraudami su verslo partneriais ar antrąja puse. Diskusijos nuvestų į abejones ir naudos neduotų, o pasitikėjimas juo ar ja sustiprintų ir padėtų šį tą naujo ir vertingo pradėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jaunatis Dvynių ženkle jums primins, ko nepadarėte, nesužinojote ar neišmokote dėl jaukesnės darbo aplinkos, darnesnių santykių su kolegomis ar geresnės savijautos. Pokalbių apie tai gali būti daugiau nei reikia, kaip ir abejonių ar nežinojimo kaip pasielgti. Jei ankstyvą šios dienos vakarą stabtelsite ir sudėliosite akcentus – vėliau sau padėkosite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jaunatis oro ženkle jums priežastis lengviau atsikvėpti ir pasiruošti ne kam kitam, o nuotykiams. Kai kuriems tai romantikos laikas, kitiems nuotykis, kuris suartina su atžalomis. Tretiems kūrybinis projektas, į kurį iki šiol lipote lyg į sunkų kalną. Taigi, apsispręskite, kas jums aktualu ir numatykite, kurią idėją už uodegos pagriebsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turite daugybę planų, susijusių su jūsų šeima ir namais? Nežinote, kas svarbiau? Imatės vieno, antro, trečio ir nieko nebaigiate? Vis dar būsite viliojami elgtis būtent taip, tačiau šiandien galite padaryti tam galą. Sutelkę visą savo energiją į jus labiausiai viliojantį planą (o jį dėliokite jau šios dienos popietę), tinkamai saviškiams pasitarnausite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?