Pirmasis Lietuvoje „Zorbing” futbolo čempionatas

2015-06-16, „Šilokarčemos“ informacija
Šeimų futbolo turnyro dalyviai.
Šeimų futbolo turnyro dalyviai.

Niekas nesiginčys, kad futbolas – populiariausia sporto šaka planetoje. Populiari ji ir Šilutėje. Lietingą birželio 14 dienos rytą Šilutės miesto centriniame stadione surengtas pirmasis Lietuvoje „Zorbing“ futbolo čempionatas, į kurį sugužėjo 12  komandų.

„Zorbing“ futbolas. Kas tai?

Zorbas arba Zorbing – tai pramoga arba sportas, kurį sukūrė Naujojoje Zelandijoje ir kuris prigijo visame pasaulyje. Zorbas – tai neįtikėtino dydžio pripūstas guminis kamuolys iš kelių sluoksnių, kurio viduje įsitaiso Zorbo valdytojas ar keli keleiviai. Kamuolys dažniausiai yra ridenamas nuo kalno, suteikdamas keleiviams neįtikėtinus pojūčius ir euforiją. Zorbingas (zorbai) gali būti kelių rūšių ir leidžiami kaip nuo paprasto stataus kalno ir specialios rampos, taip ir vandenyje arba ant ledo. Tai puikus išradimas, teikiantis didelį džiaugsmą ir gerą laisvalaikio praleidimą.

Šilutėje „Zorbo“ nugalėtojai – „Sniegelis“

Pirmajame  tokio pobūdžio čempionate  Lietuvoje, kurį organizavo MFK „Blizgės“ (Šilutės merginų futbolo komanda) kartu zorbing-football.lt kovai dėl nugalėtojų vardo  į dvi grupes suskirstytos komandos.

A grupėje antroje vietoje likę „Rimtesni“ susitiko su B grupės antrąja vieta „Pavalgę“. Paaiškėjo, kad rimtesni buvo „Pavalgę“, kuriems atiteko bronza.

Vienvaldžiai  A grupės lyderiai – komanda iš Klaipėdos „Gimę nuošalėje“ – nepatyrę nė vieno pralaimėjimo į finalinę kovą stojo labai ryžtingai sutikdami B grupės lyderius „Sniegelį“. Pirmąjį kėlinį 1:0 laimėjęs „Sniegelis“ toliau mėgino laikytis gynybinės taktikos, bet „Gimę nuošalėje“ antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą (1:1). Tiksint paskutiniajai antrojo kėlinio minutei „Sniegelis“ pasinaudojo gynybos spraga ir išplėšė pergalę (21:) tapdamas pirmojo Lietuvoje „Zorbing“ futbolo čempionato čempionais!

Tuokart vyko ne tik „Zorbing“ futbolo čempionatas, bet ir tradiciniu tampantis šeimų 3x3 turnyras, kuriame dalyvavo 9 šeimos. Turnyro metu rezultatai buvo sekami, bet nugalėtojais tapo visi dalyviai, visi buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis. MFK „Blizgės” džiaugiasi, kad šeimos aktyviai leidžia laisvalaikį ir pasirenka būtent futbolą.

Šeimos dalyvės: „Jurkai“, „Jogminai“, „Vaitkai“, „Kregždutės“, „Banditai“, „Golas“, „Kuncaičiai“, „Ronaldo“, „Nesustabdomi“.

„Zorbing“ komandos išdėstytos pagal užimtas vietas: „Sniegelis“, „Gimę nuošalėje“, „Pavalgę“, „Rimtesni“, „Pasienis“, „Zorbai“, „Tribas ir draugai“, „Pamarys“, „Melioratoriai jėga“, „Žalia rūta“, „Uraganas“, „Pačios sau fainos“.

 


Foto galerija

Akimirka iš „Zorbing“ čempionato.Linksmasis futbolas teikia daug gerų emocijų ir dalyviams, ir žiūrovams.Šeimų futbolo turnyro dalyviai.Jauniausi, bet jau šauniausi, šeimų turnyro dalyviai.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?