Išaiškinta 2015 metų sportiškiausia seniūnija

2015-06-16, „Šilokarčemos“ informacija
Futbolo rungties dalyviai.
Futbolo rungties dalyviai.

Šeštadienį Šilutėje vyko VIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės. Į stadioną ir kitas sporto aikšteles  sugužėjo ištvermingiausi bei apsukriausi sportininkai, atstovaujantys savo seniūnijas 2015 m. rajoninėse seniūnijų sporto žaidynėse.

Lietuvos seniūnijų žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją.

Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

Šviesų ir ankstyvą šeštadienio rytą  Šilutės tinklinio, stalo teniso, šaškių, šachmatų, krepšinio ir futbolo aikštelėse vyko varžybos. Iš viso rungėsi 9  seniūnijos (iš 11). Visų komandų priešakyje už seniūnijų vairo  stojo  jų seniūnai, kuriems buvo skirta atskira rungtis – smiginis. Taikliausiu seniūnu, atnešusiu komandai pergalę, tapo Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas. Šiais metais sporto žaidynių rajone organizatorius VšĮ „Šilutės sportas“ į  Šilutės rajono seniūnijų sporto žaidynių programą  įtraukė 9 varžybas: stalo tenisą, krepšinį 3x3, parko tinklinį 3x3, futbolą 5x5, šaškes (2 vyrai ir 1 moteris), šachmatus (2 vyrai ir 1 moteris), smiginį (2 vyrai ir 1 moteris), virvės traukimą ir seniūnų trikovę.

Varžybų pabaigoje buvo susumuoti seniūnijas atstovaujančių komandų taškai ir išrinktos sportiškiausios seniūnijos rajone. 1 vieta atiteko šeimininkei Šilutės seniūnijai, 2 vieta – Juknaičiams, 3 vieta – Rusnės seniūnijai.


Foto galerija

Krepšinio rungties nugalėtojos – Šilutės merginos.Futbolo rungties dalyviai.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?