Antrasis Konstitucijos egzamino etapas Šilutėje – sėkmingas

2014-10-20, Gerda BELOKOPYTOVA
Antrajame Konstitucijos egzamino etape Šilutės r. savivaldybėje dalyvavo Algirdas Gečas.
Antrajame Konstitucijos egzamino etape Šilutės r. savivaldybėje dalyvavo Algirdas Gečas.

Antradienio, spalio 14-osios, popietę į Šilutės rajono savivaldybės mažąją posėdžių salę susirinko Konstitucijos egzamino vertinimo komisijos nariai bei egzaminą pasiruošęs laikyti Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Gečas. Ar antrąjį barjerą ne tik mero pavaduotojo pareigas užimančiam, bet ir Šilutės pirmojoje gimnazijoje istorijos mokytoju dirbančiam A. Gečui pavyko įveikti?

Prieš egzaminą kalbintas A. Gečas neslėpė jaudulio. Bene labiausiai nerimą kelią atviras klausimas, kuri, nežinia kaip įvertins komisija. Mero pavaduotojas pasakojo, kad Konstitucijos egzaminą laiko kone kasmet. Bene vienintelį kartą jo nelaikė praėjusiais metais. Pasidomėjus, kaip Konstitucijos egzaminą laikyti sekėsi ankstesniais metais, A. Gečas sakė, jog visuomet pereidavo į antrąjį turą. Beje, prieš 8-erius metus, kuomet Lietuvoje Konstitucijos egzaminas laikytas pirmą kartą, A. Gečas ne tik sėkmingai įveikė abu egzamino etapus, bet jo rašinys buvo įvertintas tarp geriausiųjų Lietuvoje. Tuokart jį apdovanojo ir tuometis Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus. 

Antrajame Konstitucijos egzamino etape šiemet laikiusysis turėjo atsakyti į 19 testo klausimų bei vieną atvirą. Vertinimo komisijai vadovavo Šilutės r. savivaldybės Personalo ir teisės skyriaus vedėjas Arvydas Bielskis, taip pat egzamino stebėtojomis buvo vyriausioji specialistė Živilė Targonskienė bei Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Rasa Bičkauskienė.

Po egzamino paaiškėjo, jog A. Gečas teisingai atsakė į 15 klausimų ir sėkmingai įveikė antrąjį egzamino etapą. Kol kas laukiama tolimesnio verdikto iš Vilniaus.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?