Pareigūnų „laimikis“ Pagryniuose – 3 950 pakelių kontrabandinių cigarečių

2015-06-16, Tauragės AVPK informacija

Šių metų birželio 12 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai gavo anoniminę informaciją apie tai, kad vienoje iš Šilutės r., Pagrynių k. esančių sodybų laikomos ir pardavinėjamos kontrabandinės cigaretės.

Kadangi anonimo pranešime nebuvo nurodyta tiksli sodyba, pareigūnai tikrindami informaciją stebėjo visas sodybas, esančias minėtoje teritorijoje. Netrukus buvo pastebėta, kad į vieną iš sodybų įvažiavo ir praėjus nedaug laiko iš jos išvažiavo automobilis „Mercedes Benz B180“, kuris netoli sodybos buvo sustabdytas patikrinimui. Paaiškėjo, kad 39 metų automobilio vairuotoja bagažinėje gabeno 500 pakelių kontrabandinių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis. Įtardami, kad cigaretes pilietė įsigijo sodyboje, iš kurios išvažiavo, pareigūnai patikrino sodybą ir jos teritorijoje esančius pastatus, kur surado ir paėmė 2 750 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ su Baltarusijos banderolėmis bei 1 000 pakelių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis.

Paaiškėjo, kad kontrabandines cigaretes uošvienei priklausančioje sodyboje laikė ir dalį jų realizavo 46 metų vyriškis. Turėdami pagrįstų įtarimų, kad šilutiškis gali laikyti ir daugiau kontrabandinių cigarečių, pareigūnai patikrino vyriškio butą, esantį Šilutėje, Melioratorių g., kur rado ir paėmė dar 100 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ su Baltarusijos banderolėmis bei 100 pakelių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis.

Iš viso buvo rasta ir paimta 3 950 pakelių cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka, kurių bendra muitinė vertė 11 950 eurų. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis vyriškiui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?