Šviežios daržovės – jau ant prekystalių

2015-06-17, Stasys BIELSKIS
Ūkininkas iš Degučių Rolandas Laurinskis šiltnamių verslu užsiima jau 18 metų.
Ūkininkas iš Degučių Rolandas Laurinskis šiltnamių verslu užsiima jau 18 metų.

Praėjusį šeštadienį Šilutės turgavietėje buvo gausu pačių įvairiausių pamario krašte šios vasaros pradžioje užaugintų daržovių. Prekystaliai lūžo ne tik nuo bulvių, agurkų, kopūstų kilogramų, bet ir nuo salotų, ridikėlių, svogūnų laiškų bei kitokių daržovių ryšulėlių.

Šilutiškė Vilija Sirotkienė dar neįpusėjus turgavietės darbo laikui jau svėrė paskutinius šviežių bulvių kilogramus. Ją pakalbinusiam „Šilokarčemos“ korespondentui sakė: „Mes esame mažučiai, mažučiai ūkininkai. Keliose vietose turime tik truputį daugiau nei vieną hektarą žemės. Kolektyviniame sode, šiltnamyje, gerai dera įvairios daržovės“.

Šeštadienį ankstyvąsias „Adoros“ veislės bulves V. Sirotkienė pardavinėjo po 0,80, 1,20, o dideles – net po 1,40 euro už kilogramą.

„Adora“ – labai graži, labai skani bulvė, prašome visus pirkėjus pas mane, - šypsodamasi kvietė turguje besilankančius žmones. – O agurkėliai po vieną eurą dvidešimt centų – švieži, šįryt nuskinti šiltnamyje“.

Degutiškis Rolandas Laurinskis, Žalpių kaime turintis keturis šiltnamius, augina agurkus (9 aruose) ir pomidorus (taip pat 9 aruose). Už agurkų kilogramą jis prašė po vieną eurą, o už prastesnės prekinės išvaizdos – tik po 80 centų.

R. Laurinskis šiltnamių ūkyje triūsia jau 18 metų, todėl gerai išmano šį darbą. Augina ir įvairiausių veislių gėles – begonijas, jurginus, surfinijas, verbenas ir t. t.

.


Foto galerija

Ūkininkas iš Degučių Rolandas Laurinskis šiltnamių verslu užsiima jau 18 metų.UAB „Šilutės turgavietė“ direktorius Alfonsas Vanagas šeštadienį aplankė ir Vilijos Sirotkienės prekybos vietą.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!